Huawei Mate 20 Pro

Pozri si uniknutú VIDEO upútavku na Mate 20 Pro, hlavnou hviezdou je Kirin 980

Čínskymi sociálnymi sieťami koluje ďalší chrumkavý únik, ktorý súvisí so zatiaľ nepredstaveným Android smartfónom Huawei Mate 20 Pro.

Čínskymi sociálnymi sieťami koluje ďalší chrumkavý únik, ktorý súvisí so zatiaľ nepredstaveným Android smartfónom Huawei Mate 20 Pro. Ten sa však tentokrát točí okolo oficiálne vyzerajúcej upútavky, kde dostal hlavnú rolu pokročilý čipset Kirin 980.

Všetko teda nasvedčuje tomu, že nám výrobca toto video pustí počas toho, ako bude predstavovať vyššie spomínaný high-end model. Odhalenie nového modelového radu prebehne tento rok v Londýne, a to 16. októbra, čiže už onedlho. Svetlo sveta by mal totiž uzrieť aj Mate 20 so slabšou hardvérovou výbavou aj nižšou cenovkou.

Upútavka trvá 30 sekúnd a začína tým, ako prirovnáva po novom už duálny procesor pre umelú inteligenciu k dvom hemisféram ľudského mozgu. Generačný predchodca Kirin 970 má iba jeden NPU, takže zvládne vykonávať podstatne menej operácií.

TIP REDAKCIE
VIANOCE 2021: Orange ukázal vianočnú ponuku. Toto všetko sa mení!

Nezabudlo sa však ani na rýchle nabíjanie. Na videu si navyše môžeme všimnúť i bezdrôtovú nabíjačku, z čoho logicky vyplýva, že Huawei Mate 20 Pro ponúkne niečo, čo súčasná generácia Mate 10 Pro neponúka. Minuloročnému modelu chýba nevyhnutná podpora, pretože výrobca zameral všetku pozornosť na vytvorenie bezkonkurenčne rýchleho drôtového nabíjania. A to sa mu aj podarilo.

V uniknutej upútavke na avizovanú novinku padla, samozrejme, zmienka aj o špičkovom výpočtovom výkone, kvalitnej grafike alebo o čoraz populárnejších AR kapacitách. Viac vizuálnych detailov nájdeš trošku nižšie.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať