Honor Band 4

Honor Band 4 ako konkurencia pre Xiaomi Mi Band 3. Ponúka farebný displej

Xiaomi Mi Band je najpredávanejším inteligentným fitness náramkom, za čím stojí hlavne jeho extra nízka cena. Mi Band 3 je napriek nízkej cele veľmi dobre vybavený, má monochromatický OLED displej alebo takmer mesačnú výdrž na jedno nabitie.

Xiaomi Mi Band je najpredávanejším inteligentným fitness náramkom, za čím stojí hlavne jeho extra nízka cena. Mi Band 3 je napriek nízkej cene veľmi dobre vybavený, má monochromatický OLED displej alebo takmer mesačnú výdrž na jedno nabitie.

Honor Band 4 ako najnovšia generácia je pre Mi Band od Xiaomi obstojným, ak nie silnejším súperom. Po novom v jeho tele nájdete kompaktný 0,95-palcový a farebný AMOLED displej.

Náramok funguje ako merač krokov, dokáže sledovať priebeh spánku aj spolu s REM fázami, nechýba snímač srdečnej frekvencie a silná odolnosť voči vode a prachu 5 ATM. Funkcia TruSeen 2.0 dokáže srdečný tep snímať počas celej doby fyzickej aktivity, napríklad pri aktívnom behaní alebo cyklistike.

honor band 4
Honor Band 4

Náramok Honor Band 4 funguje vďaka 100 mAh batérii, ktorá by mala vydržať na jedno nabitie 14 dní. Honor predstavil aj Honor Band 4 Running Edition – verziu zameranú priamo na bežcov.

Táto verzia má menšiu batériu, 77 mAh, čo však nevadí. OLED displej je v tomto prípade jednoduchší, a tak skonzumuje menej energie. Náramok ale ponúka podrobnejšie vyhodnotenie a zber dát o behaní.

Honor Band 4
Honor Band 4 Running Edition

Okrem klasických rýchlostí, kalórií a vzdialenosti vyhodnotí počet krokov za minútu, kadenciu, dĺžku korkov, kontakt so zemou a podobne. Oba náramky budú dostupné v rôznych pestrých farebných prevedeniach od 20. septembra na domácom trhu v Číne.

TIP REDAKCIE
Xiaomi Mi Band 3 ide na dračku, hovorca spoločnosti hlási predajný úspech

Cena sa pohybuje okolo sumy 20 – 30 EUR a my len dúfame, že sa náramok dostane aj na európsky trh. Predošlá generácia Honor Band 3 sa u nás predáva. Aj keď za vyššiu cenu.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať