spotify

Samsung a Spotify: Vďaka partnerstvu budeš môcť počúvať hudbu takmer všade a na všetkom!

Event Unpacked 2018 nepriniesol len nový Galaxy Note 9 a Galaxy Watch, ale aj informáciu o novom partnerstve, ktoré vzniklo medzi Samsungom a populárnou službou Spotify.

Event Unpacked 2018 nepriniesol len nový Galaxy Note 9 a Galaxy Watch, ale aj informáciu o novom partnerstve, ktoré vzniklo medzi Samsungom a populárnou službou Spotify.

V čom je toto partnerstvo výnosné pre nás, teda “bežných smrteľníkov”? Vďaka novej dohode medzi dvoma gigantmi si totiž budeme môcť púšťať pesničky zo Spotify nielen na smartfónoch, tabletoch a smartwatch značky Samsung, ale aj na smart televízoroch, reproduktoroch či dokonca aj na chladničkách.

Ako to bude celé fungovať?

Pokiaľ máš doma viacero zariadení značky Samsung, môžeš playlist na Spotify počúvať na jednom a následne ho podľa potreby jednoducho presunúť na iné. Ako príklad si môžeš vziať seba sediaceho v aute, pričom počúvaš playlist na Spotify. Po príchode domov môžeš svoj rozpočúvaný playlist bez akýchkoľvek nadbytočných úkonov jednoducho presunúť do televízie a pokračovať v počúvaní.

Spotify a Bixby

Toto však nie je jediná novinka, ktorú sme sa na Unpacked 2018 dozvedeli. Podľa všetkého bude totiž služba Spotify už onedlho plne integrovaná do Bixby, digitálneho asistenta od Samsungu. To znamená, že pokiaľ osoba požiada Bixby o prehratie určitej pesníčky, asistent ju začne automaticky hľadať na Spotify aj v prípade, že daná osoba nemá účet na Spotify.

[irp posts=”42618″ ]

Zatiaľ nie je uvedený presný dátum, kedy sa táto novinka dostane do obehu, avšak môžeme aspoň dúfať, že nie je tak ďaleko, keďže mnohí fanúšikovia produktov od Samsung by takýto systém istotne ocenili. Patríš medzi nich aj ty?

Total
3
Zdieľaní