galaxy note 8

Samsung Galaxy Note 8 získava aktualizáciu: Toto všetko prináša!

Samsung jednoznačne nespí na vavrínoch. Už 3. augusta začal rozposielať aktualizáciu pre Galaxy S8 a S8+, čo je veľmi solídny čas.

Samsung jednoznačne nespí na vavrínoch. Už 3. augusta začal rozposielať aktualizáciu pre Galaxy S8 a S8+, čo je veľmi solídny čas aj kvôli tomu, že ani sám Google ešte nestihol aktualizovať zoznam zmien, ktoré sa v aktualizácii vlastne nachádzali. V rekordnom tempe pokračuje ďalej, aktualizáciu získava aj Galaxy Note 8.

Samsung začal s aktualizáciou Note 8 už minulý týždeň, no v procese sa objavilo niekoľko chýb, ktoré stihol zaplátať a aktualizáciu začal rozposielať nanovo. Note 8 tak získal celkovo 2 aktualizácie, ktoré priniesli vylepšenie systému, ako aj bezpečnostný balíček Google pre august 2018. Nechýbajú ani zmeny týkajúce sa funkcie Game Launcher. V ňom podľa slov Samsungu „môžete využívať viac herných služieb od spoločnosti Samsung“.

Aktuálna verzia firmvéru nesie označenie N950FXXU4CRH3 a podľa našich zistení by sa aktuálne mala šíriť naprieč Spojenými arabskými emirátmi.

TIP REDAKCIE
Svet je v šoku: Vynašli vírus, ktorý na smartfóne funguje aj vtedy, keď je vypnutý

Ak vlastníš minuloročný predajný hit, zamier do nastavení a daj skontrolovať dostupné aktualizácie. Ak ti už aktualizácia prišla, veselo užívaj, máš jeden z najbezpečnejších telefónov na trhu.