Liga majstrov, MMA, HBO či aktivácia cez SMS pre každého: Prémiový obsah Orange TV

Šport dostupný aj pre zákazníkov iných operátorov.

0
orange tv
Foto: Orange

Orange si pre fanúšikov sledovania TV pripravil toto leto viacero noviniek. Okrem rozšírenia o satelitnú službu Orange TV, prichádza operátor aj s množstvom prémiového obsahu svojej Orange TV. Či už je to exkluzívny športový obsah, obsah pre filmových fanúšikov alebo detského diváka.

Okrem toho začala vysielať aj nová TV stanica Orange Sport, ktorá ponúka bohatý športový obsah. Exkluzívne prinesie napríklad zápasy najprestížnejšej futbalovej Ligy majstrov UEFA, divákom sprostredkuje aj slovenskú futbalovú Fortuna ligu, chýbať nebude ani domáci či český hokej, zápasy MMA a ďalší obsah.

Zákazníci si budú môcť vybrať z dvoch nových prémiových balíkov. K Orange TV si budú môcť dokúpiť balík Orange Šport alebo balík Super Šport. Prvý z nich obsahuje stanicu Orange Sport, vrátane troch paralelných staníc Orange Sport 2 – Orange Sport 4, ktoré budú vysielať v čase, keď sa hrajú paralelné zápasy Ligy majstrov, a to v HD rozlíšení.

orange sport

Balík Super Šport ponúka 15 TV staníc zameraných na šport, vrátane Orange Sport HD (1-4).

Športový obsah pre každého – aj na jeden deň

Orange prichádza aj s jedinečnou novinkou – prístup k stanici Orange Sport sa teraz dá zakúpiť aj na jeden deň či mesiac. Je tak dostupný pre každého, pre zákazníkov Orange i konkurencie bez zmeny operátora. Balíky Orange TV Šport na deň alebo Orange TV Šport na mesiac umožnia prístup k obsahu stanice Orange Sport HD na 24 hodín, resp. 31 dní. Športový fanúšik si môže predplatiť prístup k športovému obsahu jednoducho zaslaním SMS správy podľa uvedených pokynov.

orange sport sms

Formou SMS správy vám budú následne doručené prihlasovacie údaje, ktoré vám sledovanie sprístupnia v mobilnej aplikácii Orange GO alebo vo webovom rozhraní tv.orange.sk.

TIP REDAKCIE
POZOR: Slovákov opäť prezváňajú cudzie čísla. Nevolajte späť, môžete prísť o peniaze!

Filmová knižnica HBO OD

Orange teraz zákazníkom ponúka ešte atraktívnejší filmový a seriálový obsah prostredníctvom filmovej knižnice HBO OD. S ňou zákazník postupne získa viac než 1000 hodín tých najlepších filmových i seriálových titulov z celého sveta. A to priamo cez svoj set-top box, mobilnú aplikáciu Orange TV či webové rozhranie tv.orange.sk.

Zábava aj pre najmenších

V ponuke Orange TV si na svoje príde aj detský divák, pre ktorého je pripravený kvalitný obsah na tých najznámejších detských staniciach. Aktuálne obsahuje až 13 detských staníc. Obľúbený kanál Minimax pritom na malých divákov čaká už priamo v základnom balíku služby vo variante Optimal a vyššie. Pre detských divákov je tiež pripravený celý archív stanice HBO Kids, ktorý nájdu vo filmovej knižnici HBO.

Ako ukážku bohatej nádielky športu, napätia, romantiky či rozprávkových príbehov, ktoré nájdu diváci v Orange TV, pripravil operátor viacero špeciálnych ochutnávok. Množstvo obsahu tak bude možné získať bezplatne.

HBO a Orange Šport na 3 mesiace ako darček

Každý zákazník, ktorý si teraz objedná službu Orange TV (cez satelit, optiku alebo internet) s viazanosťou na 24 mesiacov, si môže vybrať balík HBO (stanice HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD) a/alebo balík Orange Šport na prvé 3 mesiace ako darček. Je len na ňom, či sa rozhodne pre jeden alebo oba balíky súčasne. Vždy ich môže využívať prvé tri mesiace bez poplatku.

pavol lancaric
Informácie priblížil generálny riaditeľ Orange Slovensko – Pavol Lančarič

Orange Sport bezplatne aj pre existujúcich zákazníkov

Pri príležitosti spustenia novej stanice Orange Sport získavajú túto stanicu automaticky aj všetci existujúci zákazníci TV na optike od Orangeu. Kvalitný šport tak môžu bez poplatkov sledovať od 15. 8. do 14. 11. 2018.

Filmová knižnica HBO OD bezplatne

Filmová knižnica HBO OD je automaticky bezplatne prístupná pre každého zákazníka so službou Orange TV, ktorý má akýkoľvek HBO balík. Stopercentná zľava platí počas celej doby, kým má zákazník aktivovaný balík HBO.

TIP REDAKCIE
SMS upadajú do zabudnutia: Messenger a WhatsApp sú 5x populárnejšie

Výhodná kombinácia satelitnej TV so službami od Orange

K pevnému 4G internetu s 24-mesačnou viazanosťou teraz môže mať zákazník Orange TV aj zdarma. Ak má hlasový paušál, za ktorý platí mesačne aspoň 30 € (nevzťahuje sa na služby tretích strán), získava automaticky zľavu 6 EUR na satelitnú televíziu. Balík Home Basic TV tak môže mať úplne bezplatne.

Za balík Home Optimal TV zaplatí so zľavou mesačne len 4 € a Home Premium TV môže získať za 9 € mesačne. Navyše, ak využíva alebo začne využívať služby predplatenej karty Prima, každý mesiac môže od Orange získať bonus 6 € v podobe kreditu.

Všetky podrobnosti nájdete na oficiálnej stránke orange.sk/orange-tv.