TIP: 400 GB microSD karta na nemeckom Amazone vo výraznej zľave

0
400 GB microSD

Ak trpíte chronickým nedostatkom úložného priestoru pre svoj digitálny obsah, skvelé riešenie predstavuje pamäťová microSD karta. Rozšírenie úložného priestoru podporujú mnohé smartfóny s OS Android či napríklad konzola Nintendo Switch.

MicroSD karty tiež využívajú akčné kamery a ďalšie elektronické zariadenia. Na nemeckom Amazone (a ďalších lokalizáciách) môžete v týchto dňoch natrafiť na výraznú zľavu pre microSD kartu s kapacitou 400 GB značky SanDisk.

Pôvodná cena 254,99 EUR klesla na výborných 139 EUR. Pokiaľ na Amazone nakupujete často a využívate rozšírený Prime účet, microSD kartu môžete dokonca získať ešte lacnejšie, za 124,99 EUR.

400 GB microSD
amazon.de

Pri bežnom zakúpení nám Amazon hlási poštovné a balné za cenu 8,49 EUR a doručenie na Slovensko medzi 24. a 28. júlom.

400 GB microSD karta SanDisk triedy 10 dokáže prenášať dáta rýchlosťou 100 MB za sekundu. Označenie A1 hovorí, že je karta vhodná pre rýchle spúšťanie aplikácií, teda pre použitie v smartfóne.

400 GB microSD
amazon.de

Pozor, nie každý inteligentný mobilný telefón alebo iná elektronika akceptuje kartu s takto veľkou kapacitou. Pred kúpou sa teda presvedčte, či vás smartfón alebo iné zariadenie takúto kapacitu zvládne. Niektoré smartfóny napríklad akceptujú maximálne 256 GB pamäťové karty.

Takéto zľavy zvyknú bývať časovo obmedzené, čiže by sme s prípadnou kúpou neváhali. MicroSD kartu nájdete na stránkach nemeckého Amazonu. Stačí kliknúť SEM.