Kúp QLED TV a práčku QuickDrive dostaneš ako darček

Spoločnosť Samsung prináša časom limitovanú ponuku, v rámci ktorej môžu potenciálni záujemcovia o nové televízory nadobudnúť darček s celkom slušnou hodnotou. Ak totiž siahnu po vybraných QLED Q7 modeloch, k nákupu dostanú technologicky pokročilú práčku QuickDrive úplne zdarma.

Podmienkou je, aby si vybrali tohtoročný kúsok s uhlopriečkou od 65 palcov a vyššie. Akcia platí iba u vybraných predajcov, a to do 26. augusta 2018. Zákazníci tak vedia ušetriť až 909 eur.

„Samsung prichádza s horúcou letnou ponukou v podobe výhodnej kombinácie svojich dvoch prémiových technológií QLED a QuickDrive. Užiť si dokonalý obraz vďaka 100 % objemu farieb a vyprať bielizeň za polovičný čas bez kompromisov nebolo ešte nikdy jednoduchšie,“ uvádza výrobca v čerstvej tlačovej správe.

Akcia od Samsungu

Nové QLED televízory z portfólia spoločnosti Samsung vynikajú vďaka technológii Quantum Dot pestrou farebnou paletou aj modernou konštrukciou s takmer neexistujúcimi rámikmi, čo ho v kombinácii s funkcionalitou Ambient Mode premení na akýsi digitálny obraz. Zariadenie stačí zavesiť na stenu v obývačke a pripojiť takzvaný neviditeľný kábel.

Práčka Samsung QuickDrive zase umožňuje svojim používateľom pridávať kusy oblečenia do rozbehnutého procesu. Ak teda na niečo náhodou zabudneme a pranie je už dávno spustené, tak iba pootvoríme šikovné dvierka a máme po probléme. Rovnako ale ponúka aj špeciálny prací režim na efektívne čistenie škvŕn, pričom využíva aktívnu penu, vrátane mimoriadne vysokého výkonu i pri nízkych teplotách.