O2 4G

Máš O2? Získaj 5 GB dát zadarmo, stačí ti zájsť na predajňu

O2 spustil zaujímavú aktivitu zameranú na ich vlastnú 4G sieť. Operátor sa totiž chce uistiť, že zákazníci O2 majú korektne nastavený smartfón, aby si tak výhody 4G konektivity mohli užiť naplno.

O2 spustil zaujímavú aktivitu zameranú na ich vlastnú 4G sieť. Operátor sa totiž chce uistiť, že zákazníci O2 majú korektne nastavený smartfón, aby si tak výhody 4G konektivity mohli užiť naplno. Ako však ľudí prinútiť, aby prišli na predajňu? Jednoducho, dáte im dáta zadarmo.

Podľa štatistík O2 má až 200 000 zákazníkov SIM kartu, ktorá nepodporuje 4G konektivitu. Okrem toho sú tu aj takí ľudia, ktorí majú telefón nesprávne nastavený. O2 to chce napraviť.

O2 chce zákazníkom s nastavením 4G pomôcť, a preto ich pozýva do predajní, kde si môžu svoju pripravenosť na 4G nechať skontrolovať a prípadne aj nastaviť,“ informoval operátor.

5 GB pre všetkých, aj tých, čo ich už získali

Operátor pre TECHBYTE potvrdil, že 5 GB dát získajú aj tí, ktorí už získali balík 5 GB dát zadarmo na vyskúšanie siete. Išlo o akciu, ktorá bola dostupná do konca júna. Kombináciou oboch akcií tak zákazníci spolu môžu cez toto získať až 10 GB dát.

O2 zároveň konštatuje, že až jedna tretina zákazníkov nemá 4G smartfón. V predajniach preto spúšťa akciu na podporované zariadenie. Zákazníci, ktorí si zakúpia 4G zariadenia získajú rovnaký bonus v podobe dát a malý darček, ktorým majú byť ponožky.

Total
4
Zdieľaní