Mysteriózna hra Hello Neighbor dostala mobilnú verziu. Sleduj strašidelný trailer!

2
Hello Neighbor

Hry, v ktorých sa dá napätie krájať, nie sú pre každého. Niekto si chce pri dobrej hre oddýchnuť, poprípade zabaviť. Ak patríte do inej skupiny, ktorá sa rada nechá vydesiť, ulahodí vám titul Hello Neighbor.

Hello Neighbor je dobrodružnou hrou, do ktorej zasahujú ďalšie žánre. Pohľad z prvej osoby, zakrádanie, riešenie logických úloh, to všetko je zabalené do skvelej napätej atmosféry s prvkami hororu.

Hra Hello Neighbor bola vydaná v decembri minulého roku pre PlayStation 4, Xbox a ďalšie platformy. Aktuálne sa k nim pridáva iOS a Android. Verzia pre Android ale bude dostupná až zajtra, zatiaľ čo iOS modifikáciu si môžete stiahnuť už teraz. Hra je rozdelená do troch aktov a pre smartfóny je bezplatne dostupný ten prvý.

Hra už od svojej podstaty ponúka napínavé dobrodružstvo. V hre sa musíte vkradnúť do domu suseda s cieľom odhaliť mrazivé tajomstvo, ktoré sa má ukrývať v jeho pivnici. Do tej sa ale len tak ľahko nedostanete. Musíte suseda odlákať a riešiť komplikácie, ktoré sa na vašej ceste k tajomstvu objavia.

Hello Neighbor
Tmavé scény nesmú chýbať

Sused nie je žiadny nímand. Vie, že sa niečo deje a pokúsi sa vaše úsilie prekaziť. Konanie suseda bude vychádzať z krokov, ktoré vykonáte. Hra je tak vyvážená a vôbec nie jednoduchá.

Hra je postavená na Unreal Engine, čo sľubuje znamenitú grafiku a efekty. Hra so svetlom a tieňmi doplnená hororovými zvukmi dokáže zvýšiť srdcový tep.

Hello Neighbor pre iPhone a iPad si môžete stiahnuť z tohto odkazu. Link do Google Play pridáme zajtra hneď, ako bude dostupný. Uvedený trailer sledujte nižšie.

Hello Neighbor