FOTO: eSport tím OMG trénuje v priestoroch, ktoré vyzerajú ako vesmírna loď!

Čínsky profesionálny tím, ktorý pôsobí v elektronickom športe, zverejnil zábery interiéru jeho tréningového centra.

Čínsky profesionálny tím, ktorý pôsobí v elektronickom športe, zverejnil zábery interiéru svojho tréningového centra. Všetko, čo ho tvorí, pripomína futuristické útroby vesmírnych lodí zo sci-fi filmov. Dominuje minimalizmus, hranaté tvary, LED svetlo a aj biela farba.

Minulý rok dokončené tréningové centrum tímu OMG ponúka všetko, čo profi hráči vo svojej práci i potrebujú. Okrem priestorov s počítačmi sú k dispozícii aj miestnosti, kde si môžu odpočinúť, odreagovať sa alebo si trošku zacvičiť. Možností tam majú naozaj, naozaj veľa.

Na čerstvo publikovaných fotografiách, ktoré momentálne kolujú čínskym internetom, je jedinečná príležitosť vidieť vizuálne detaily futuristicky ladeného interiéru. Nechýbajú v ňom svietiace logá a ani sklené steny s mohutnými automatizovanými dverami.

Profesionálny eSport tím OMG pôsobí na viacerých frontoch, nielen v MOBA hite League of Legends. Má viacero úzkošpecializovaných divízií, ktoré hrávajú populárne herné tituly vrátane battle royale hry PUBG, aby sa tak neustále zlepšovali a dosahovali čoraz lepšie výsledky. A na to im slúžia nižšie zverejnené priestory namakaného tréningového centra, kde si to podľa všetkého poriadne užívajú.