Ako bude vyzerať Google Pixel 3 XL? Napovie perfektne spracovaný render

0
Google Pixel 3 XL
@PhoneDesigner

V druhej polovici roka sa dočkáme premiéry niekoľkých vysoko prémiových, výkonných a drahých inteligentných mobilných telefónov. Popri Galaxy Note 9, Mate 20 Pro a ďalších zariadeniach to bude aj Google Pixel 3 XL.

Google Pixel 3 XL bude reprezentovať samotnú spoločnosť Google, pričom skombinuje to najlepšie zo súčasných hardvérových a softvérových možností. Hlavným lákadlom nebude iba vysoký výkon, skvelý OLED displej (aj keď so zárezom) či očakávane vrcholový fotoaparát.

Google Pixel 3 XL
@PhoneDesigner

Rovnako dôležitý bude softvér. Najnovšia verzia čistého operačného systému Android spojená s najrýchlejšími a pravidelnými aktualizáciami je dobrou konkurenčnou výhodou. Extra rýchly a hladký chod by mal byť samozrejmý.

Tak, ako pri iných zariadeniach, aj Google Pixel 3 XL dobiehajú viac či menej presné špekulácie o jeho vlastnostiach a vzhľade. Všetky doteraz známe podrobnosti pretvoril do výborných renderov tvorca, ktorý na sociálnej sieti Twitter vystupuje pod menom @PhoneDesigner.

google pixel 3 XL
@PhoneDesigner

Aj keď je každý z vytvorených renderov neoficiálny, k skutočnej podobe zariadenia nebudú mať ďaleko. Autor myslel aj na farebné prevedenia – decentnú belasú či pomaly kultovú pandu, teda čierno-bielu verziu. Jeho návrhy vidíte v článku.