Xiaomi má krásne produkty: Nadupané herné slúchadlá alebo prepracovaná mechanická klávesnica!

Xiaomi posúva kvalitu na vyššiu úroveň.

0

Xiaomi sa preslávil zariadeniami a príslušenstvom s krásnym dizajnom a funkcionalitou za veľmi rozumný peniaz. Viditeľné je to aj na ich smartfónoch či tabletoch. Jedným z najnovších prírastkov do rodiny zariadení sú herné slúchadlá.

Herný headset od Xiaomi disponuje nádherným dizajnom aj technológiami ako 7.1 virtual sorround sound, ktorý je v kombinácii s technológiou rušenia okolitého hluku perfektným riešením pre všetkých hráčov. Za náušníkmi sa schovávajú 40 mm meniče vyladené pre zvuk z hier.

Xiaomi herné slúchadlá
Xiaomi herné slúchadlá

Z obrázkov určite vidíš, že minimalistický dizajn slúchadiel dopĺňa vkusný LED pásik, ktorého farbu si vieš nastaviť podľa seba. Stačí ti k tomu šikovná aplikácia. Okrem toho, šikovnosť slúchadiel dopĺňa aj možnosť pripojiť si ich k počítaču či telefónu pomocou USB alebo 3,5 mm jacku. Parádne, že?

No a teraz cena. Ak by si čakal, že za takúto parádu zaplatíš kľudne 100 €, mýlil by si sa. Cena slúchadiel sa bežne pohybuje na hranici vyše 70 €, no vďaka zľavovému kupónu JUPAE6 môžu byť tvoje len za 50,99 €. Za to podobnú kvalitu slúchadiel zoženieš len veľmi ťažko.

Ak ťa zaujali, kupuj kým platí akcia. Podľa nami zistených informácií na to máš ešte približne 2 týždne, no môže sa stať, že eshop dovtedy vypredá všetky kusy.

Xiaomi Yuemi
Klávesnica Xiaomi Yuemi

Mechanická klávesnica Xiaomi

Ak by si chcel byť kompletne vybavený herným príslušenstvom od Xiaomi, prehliadnuť by si nemal ani mechanickú klávesnicu Xiaomi Yuemi dostupnú v dvoch farebných prevedeniach. Zaujať ťa môže napríklad jej kovová konštrukcia, pripojenie cez USB C či elegantné podsvietenie.

Pri mechanických klávesniciach sú však prirodzene dôležité hlavne samotné klávesy. Pri Xiaomi klávesnici sa môžeš tešiť na TTC Red klávesy, ktoré patria medzi jedny z najtichších. Zaujímavé je aj to, že súčasťou klávesnice je aj ARM procesor, ktorý bez väčšieho zapojenia „svalov“ zvládne ponúknuť okamžitú odozvu pri každej stlačenej klávese. Celkovo tak ide o nádherný produkt, ktorý by nemal prehliadnuť ani jeden z hráčov.

Cena klávesnice je v obchode CAFAGO približne 115 €.

Tento článok vznikol v spolupráci s e-shopom CAFAGO.