Sťahuj mobilnú hru Westworld vytvorenú podľa rovnomenného seriálového hitu

0
westworld

Ak vašej pozornosti neunikol populárny televízny hit, americký westernový seriál s prvkami sci-fi menom Westworld, určite by ste nemali prehliadnuť rovnomennú mobilnú hru. 

Warner Bros a HBO vývoj mobilnej hry oznámili už v januári tohto roka. O konkrétnom dátume vydania sa však nezmienili. Westworld Mobile tak prichádza necelý polrok po oficiálnom ohlásení.

Hru vyvinulo vývojárske štúdio Behavior Interactive. V hre bude budovať, udržiavať a vylepšovať vlastný zábavný park. Postupne odomknete nové lokality ako Sweetwater, Escalante či Las Mudas.

westworld
Westworld Mobile

Vyrábať môžete takzvaných hostiteľov, umelo vytvorené osoby, ktoré sa budú starať o to, aby boli návštevníci vášho parku čo najspokojnejší. Hra má príjemnú animovanú grafiku a štýlom hrania má asi najbližšie k titulom Fallout Shelter či This War of Mine.

Hra by mala byť oficiálne dostupná pre obe platformy od zajtra, t.j. 21. júna 2018. Hra sa však už dá v niektorých prípadoch stiahnuť, preto navštívte obchody s aplikáciami, kam vás dopravia priame odkazy nižšie.