FOTO: Je toto Samsung Galaxy S10? Má extrémne uzučké rámčeky!

Samsung Galaxy S10 sa črtá ako úžasný smartfón!

3
Foto: Ice Universe

Budúci rok bude pre rad zariadení Galaxy S predstavovať guľaté výročie. Vlajkové Android smartfóny od Samsungu totiž oslávia 10. narodeniny. Aby to spoločnosť poriadne oslávila, plánuje predstavenie nového dizajnu, ktorý by sme mali vidieť už v januári.

Vďaka informátorovi známom ako Ice Universe teraz máme k dispozícii viac detailov o zariadení, ktoré Samsung nazýva ako „beyond“.

Samsung má pri príležitosti uvedenia Galaxy S10 predstaviť aj novú generáciu svojho Infinity displeja. Ten bude mať ešte tenšie rámiky, než doteraz a – na potešenie mnohých – žiaden výrez v displeji. Vzhľadom na to, že zariadenie vo vrchnej strane nemá takmer žiaden rámik sa dá očakávať, že všetky senzory budú ukryté vo vyskakovacom alebo vysúvacom module. Ísť môže o niečo podobné ako v prípade Oppo Find X.

Je tu však aj možnosť, že sa ich Samsungu podarilo skryť priamo do displeju ako napríklad snímač odtlačkov prstov.

Nádherný displej šíriaci zvuk

Čo sa zvyšku výbavy týka, pripraviť by sme sa mali na 6,2-palcový displej schopný šíriť zvuk, čo by znamenalo, že éra tradičného reproduktoru pre telefonovanie skončí. Čo nás neopustí je tlačidlo pre spustenie inteligentného asistenta Bixby.

Je nutné dodať, že predstavenie Galaxy S10 je od nás vzdialené približne 6 mesiacov, takže Samsung ešte môže zapracovať rôzne dizajnové zmeny. Ak sa Samsungu nakoniec podarí vyrobiť zariadenie s takto nádherným dizajnom, je dosť pravdepodobné, že jeho predajné výsledky budú podstatne lepšie než tento rok.