fitbit ace1

OFICIÁLNE: Detský fitness náramok Fitbit Ace si môžeš objednať už dnes!

Fitbit nám svoj nový model Ace predstavil už pred tromi mesiacmi. Ide o fitness náramok, ktorý je určený viac pre deti, než dospelých.

Fitbit nám svoj nový model Ace predstavil už pred tromi mesiacmi. Ide o fitness náramok, ktorý je určený viac pre deti, než dospelých. Dnes však spoločnosť oznámila, že si Fitbit Ace môžeš už teraz objednať cez oficiálnu stránku spoločnosti za pomerne priaznivých 99,95 eur.

Ace vie ako na to

Fitbit Ace dokáže rátať kroky, aktívne minúty a spánok dieťaťa. Náramok mu bude dokonca aspoň raz za hodinu pripomínať, aby nezanedbávalo pohyb. Tých lenivejších, ktorým by niečo také bolo treba pripomenúť aj viackrát, Ace motivuje a láka na rôzne ocenenia a výzvy.

fitbit ace2 1
FOTO: bhphotovideo.com

Nutná je aj kontrola rodičov

Jednu vec však deti s fitness náramkom nezmôžu. Fitbit Ace totiž deťom nedovoľuje, aby si sami sledovali množstvo spálených kalórií alebo dokonca aj percentuálny podiel telesného tuku. Túto prácu sa spoločnosť rozhodla ponechať rodičom, ktorí môžu s náramkom pracovať a sledovať ho cez rodinné účty na internetovej stránke. Okrem sledovania kalórií a telesného tuku majú však rodičia (spravovatelia účtu) prehľad aj o prichádzajúcich žiadostiach o priateľstvo a samozrejme aj iných faktoroch, ktoré ovplyvňujú bezpečnosť dieťaťa.

[irp posts=”34434″ ]

Povzbudzovanie detí k zdravšiemu životnému štýlu

Fitbit Ace nie je prvý fitness náramok na trhu, ktorý sa zameriava skôr pre mladšiu vekovú vrstvu. Máme tu totiž aj Garmin a jeho Vivofit, ktorý funguje na podobnom princípe ako Ace. Keď však odložíme rivalitu bokom, môžeme jasne vidieť, že sa výrobcovia fitness náramkov konečne zameriavajú aj na mladších ľudí, ktorým tak dávajú motiváciu k pohybu a tým pádom aj k žitiu zdravšieho životného štýlu.

Total
4
Zdieľaní