Jazdi vo veľkom štýle: Elektrická kolobežka od Xiaomi láka na chrumkavú cenu!

Parádna kolobežka na elektrickú energiu, za ktorou nestojí nikto iný ako spoločnosť Xiaomi, je v časovo obmedzenej zľave.

Parádna kolobežka na elektrickú energiu, za ktorou nestojí nikto iný ako spoločnosť Xiaomi, je v časovo obmedzenej zľave. Potenciálni záujemcovia si ju vďaka tomu môžu prostredníctvom e-shopu Cafago zaobstarať za celkom prívetivú sumu.

Ak použijú akciový kupón APY51, tento štýlový gadget ich nebude stáť viac ako štyri stovky.

Kolobežka od čínskeho jabĺčka kombinuje precízne vyrobenú konštrukciu z leteckého hliníku a pokročilé technologické vymoženosti vrátane elektrického pohonu. Prítomný akumulátor vraj zvládne 30 kilometrovú vzdialenosť a čo sa týka maximálnej rýchlosti, technická špecifikácia udáva 25 kilometrov za jednu hodinu. Samotné nabíjanie trvá približne 5 hodín.

Rovnako stojí za zmienku systém umožňujúci premenu kinetickej (pohybovej) energie na elektrickú. To znamená, že keď sa pohybujeme bez zapájania elektrického pohonu do procesu, dopravný prostriedok automaticky nabíja batériu. Jej aktuálny stav indikujú štyri LED svetlá, ktoré nájdeme hneď vedľa hlavného tlačidla na zapínanie či vypínanie kolobežky.

TIP REDAKCIE
Exynos 2200 oficiálne: Nový čipset od Samsungu s GPU AMD RDNA 2

Skladacia konštrukcia

Celé je to chránené certifikáciou podľa štandardu IP57, čo pre používateľa gadgetu znamená zvýšenú odolnosti voči negatívnemu účinky vody na elektroniku. A ako je možné vidieť na obrázkoch, kolobežku možno zložiť do citeľne kompaktnejšieho tvaru, aby ju bolo jednoduchšie prenášať z jedného miesta na druhé.

V balení sa nachádza americká nabíjačka s európskou redukciou, takže by nemal byť s nabíjaním žiadny problém. Pre viac informácií zamierte priamo do e-shopu Cafago, kde nezabudnite pri nákupe použiť vyššie spomenutý akciový kupón. Predajca navyše tvrdí, že zaplatí aj dodatočné colné poplatky. Zľava trvá do 5. júna.

Total
41
Zdieľaní
Total
41
Zdieľať