To musíš vidieť: Tesla zverejnila VIDEO, kde predvádza aj šialenú akceleráciu Roadster 2!

Americká spoločnosť Tesla posunula medzi širokú verejnosť čerstvé video, v ktorom máme príležitosť vidieť snáď všetky kľúčové produkty z jej portfólia.

Americká spoločnosť Tesla posunula medzi širokú verejnosť čerstvé video, v ktorom máme príležitosť vidieť snáď všetky kľúčové produkty z jej portfólia. Okrem pokročilých solárnych panelov sa v ňom totiž objaví aj ľudový elektromobil Model 3, futuristický kamión Semi či nadčasový športiak Roadster 2.

Jeho druhá generácia nám v ňom predvádza ako svoj minimalistický interiér, kde je príležitosť vidieť iba unikátny volant vrátane obrovského dotykového displeja, tak aj svoju doslova dychberúcu akceleráciu. Dychberúcu preto, lebo tento pekelný stroj na štyroch kolesách zvláda zrýchliť z rovnej nuly na necelú stovku iba za 1,9 sekundy, z čoho môže niekomu so slabším žalúdkom prísť až zle.

Značná časť nového videa je preto zameraná priamo na tváre poriadne zaskočených ľudí, ktorí mali jedinečnú príležitosť vyskúšať si akceleráciu Tesla Roadster 2 na vlastnej koži. A keďže ide o úplné šialenstvo, niektorí z nich začali takmer okamžite po dupnutí na plyn z ničoho nič kričať. Tak brutálne zrýchlenie teda zrejme nečakali, preto zostali takí prekvapení.

TIP REDAKCIE
Akvizícia Activision Blizzard sa nezaobišla bez vtipov: Hráči tvoria memes ako na bežiacom páse

Viac vizuálnych detailov nájdete trošku nižšie.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať