Samsung Galaxy Note 9 príde skôr, než sme čakali: Takýto je dôvod!

Samsung už roky predstavuje novinky z radu Note koncom augusta počas veľtrhu IFA. Tento rok však má byť výnimkou. Note 9 by mal byť oficiálne predstavený o celý mesiac skôr.

Samsung už roky predstavuje novinky z radu Note koncom augusta počas veľtrhu IFA. Tento rok však má byť výnimkou. Samsung Galaxy Note 9 by mal byť oficiálne predstavený o celý mesiac skôr.

Podľa dostupných informácií za urýchlené uvedenie môžu slabšie predaje oboch vlajkových lodí, Galaxy S9 a S9+. Na domácom trhu v Južnej Kórei mali smartfóny konečne prekonať míľnik 1 milióna predaných kusov, na globálnom trhu však až tak úspešné pravdepodobne nebudú. Presné informácie však k dispozícii nemáme, ide teda len o špekuláciu.

Pripravovaný Galaxy Note 9 sa tak na trh má dostať podstatne skôr než býva zvykom. Samsung ho má predstaviť už v júli, na trh sa dostane v polovici augusta. Výrobca tak má „zabiť dve muchy jednou ranou,“ a to z toho dôvodu, že nielen posilní predaje vlajkových lodí, ale aj predbehne svojho amerického rivala, Apple. Ten má už tradične nové iPhony predstaviť v septembri.

TIP REDAKCIE
Už ani v jednom balení: Apple odstraňuje slúchadlá z krabičky aj v poslednej krajine

O mesiac skôr aj v ďalších prípadoch

Ako server Korea Herald informoval, skoršieho predstavenia sa majú dočkať aj ďalšie chystané novinky. Jubilejný Samsung Galaxy S10 sa má svetu ukázať už v januári, pravdepodobne počas CES. Na február (MWC) má Samsung naplánované predstavenie revolučnejšieho modelu, Galaxy X. Ten má byť však dostupný len pre Južnú Kóreu, kde Samsung vyhodnotí, či bude skladací telefón tou pravou voľbou.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať