VIDEORECENZIA: Týždeň som používal Samsung Galaxy S9+. Aký je a oplatí sa?

Keď Samsung predstavil nové vlajkové lode pre rok 2018, Galaxy S9 a S9+, mnohí ostali sklamaní, niektorí nahnevaní a niektorí naopak šťastní.

Keď Samsung predstavil nové vlajkové lode pre rok 2018, Galaxy S9 a S9+, mnohí ostali sklamaní, niektorí nahnevaní a niektorí naopak šťastní. Výrobca sa rozhodol, že v porovnaní s minulým rokom nespraví veľké zmeny. Ponechal to, čo funguje a to, čo nefungovalo, naopak zlepšil či opravil.

Na scénu tak prišli dva telefóny, o ktorých sme hneď od začiatku vedeli, že to hrajú na istotu. To je na jednu stranu dobre, vedeli sme totiž, že budú fungovať a budú fungovať fantasticky. A tak sa aj stalo.

S väčším z dvojice, s Galaxy S9+, som strávil približne týždeň. Za tento čas som mal možnosť otestovať, čo je to zač, čo sa zmenilo, čo ostalo rovnaké a dôjsť k záveru či sa oplatí kúpiť alebo radšej počkať na ďalšiu generáciu.

Ak máš 7 minút, pohodlne sa usaď, pusti si video a daj mi vedieť, čo si o Galaxy S9 myslíš ty! Ak ešte neodoberáš naše videá, budeme radi, ak tak spravíš! K všetkému, čo pripravíme sa dostaneš ako prvý.

TIP REDAKCIE
Snapdragon 8 Gen 1 prekonal v teste AnTuTu hranicu 1 milióna bodov

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať