oneplus 6

OnePlus 6 je definitívne za dverami. Parametre potvrdzuje ďalší zdroj

Už vieme, že OnePlus 6 bude predstavený 16. mája a čo-to vieme aj o jeho výbave. Nakoniec, niektoré detaily prezradili samotní tvorcovia zariadenia. OnePlus 6 musí prejsť na svojej ceste k zákazníkom rôznymi procedúrami.

Už vieme, že OnePlus 6 bude predstavený 16. mája a čo-to vieme aj o jeho výbave. Nakoniec, niektoré detaily prezradili samotní tvorcovia zariadenia. OnePlus 6 musí prejsť na svojej ceste k zákazníkom rôznymi procedúrami.

Medzi tie dôležitejšie patrí zastávka v certifikačnom centre pre telekomunikačné zariadenia, ktoré je známe ako TENAA. Zverejnená dokumentácia z procesu certifikácie potvrdzuje a zároveň približuje hlavné parametre zariadenia.

Ako už potvrdili tvorcovia, OnePlus 6 bude vybavený čipsetom Snapdragon 845 spolu s grafikou Adreno 630. Novinka tak po stránke výkonu nebude zaostávať za ostatnou vlajkovou konkurenciou.

Minimom bude operačná pamäť RAM s kapacitou 6 GB a 64 GB interné úložisko. Pre náročnejších bude určená verzia s 8 GB RAM a 128 GB vnútornou pamäťou. Pri foto výbave poznáme iba rozlíšenia. Svetelnosť, veľkosť pixelov, softvérové možnosti a ďalšie vlastnosti spoznáme zrejme až pri predstavení.

Zadná dvojica snímačov fotografie zachytí 20 Mpx a 16 Mpx rozlíšeniami. Predná kamera obdrží 16 Mpx rozlíšenie. Impozantný vyzerá byť displej. Až 6,28-palcová uhlopriečka určite nie je skromná. OnePlus 6 zostane verný výsostnej OLED technológii, pri ktorej môžeme počítať s rozlíšením 1080 x 2280 pixelov (pomer 19:9).

TIP REDAKCIE
Samsung POZÝVA: Zopakuje predaj cez live stream, ponúkne zľavu na hodinky aj súťaž o slúchadlá!
oneplus 6
FOTO: techtastic.nl

Všetka hardvérová výbava bude zabalená do tela o rozmeroch 155,7 x 75,3 x 7,7 mm a váhe 177 gramov. Čo sa týka softvérových základov, OnePlus 6 poženie OS Android 8.1 Oreo, ktorý bude neskôr aktualizovaný na verziu Android P.

Vzhľad

Pri dizajne tento rok nič unikátne nečakajte. OnePlus 6 bude mať výrez v displeji, duálny fotoaparát so snímačom v strede zadnej časti, ktorú, ako inak, prekryje sklo zaužívané vo vlajkovom segmente. Na palube zostáva 3,5 mm audio rozhranie.

Na verejnosti sa objavili aj hands-on fotografie smartfónu (vyššie), no sú cielene rozmazané. Celkový vzhľad sa z nich ale vyčítať dá. Všetky podrobnosti sa dozvieme už 16. mája, čiže v stredu budúceho týždňa.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať