OnePlus 6 nemá bezdrôtové nabíjanie: Podľa vedenia nie je potrebné

Najnovšia vlajková loď z produkcie OnePlus nedisponuje bezdrôtovým nabíjaním. Vedenie spoločnosti pre server GSM Arena vysvetlilo, že túto funkcionalitu do smartfónu nepridajú len preto, aby tam bola.

Najnovšia vlajková loď z produkcie OnePlus nedisponuje bezdrôtovým nabíjaním. Vedenie spoločnosti pre server GSM Arena vysvetlilo, že túto funkcionalitu do OnePlus 6 nepridajú “len preto, aby tam bola.”

Podľa ich vlastných slov je bezdrôtové nabíjanie skôr prekážkou, keďže si zákazníci musia zakúpiť aj príslušenstvo, ktoré by to umožňovalo. Okrem toho, ak by aj bezdrôtové nabíjanie predsa len do OnePlus zariadenia pridali, zvýšilo by to jeho cenu, čo spraviť nechceli.

Pre mnohých je nabíjanie bez káblov skutočne zbytočná záležitosť, a to hlavne v zariadení, ktoré sa nabíja tak rýchlo, ako to od OnePlus. Vďaka ich technológii rýchleho nabíjania sa zariadenie dokáže doplna nabiť len za niekoľko desiatok minút.

Aký máš na to názor? Je podľa teba bezdrôtové nabíjanie niečo, čo by mala podporovať každá vlajková loď alebo je to podľa teba zbytočnosť, ktorej sa treba vyhnúť? Daj nám vedieť v diskusii a ankete nižšie!

TIP REDAKCIE
Microsoft VARUJE: Začal sa šíriť absolútne deštruktívny malvér, vypína celé krajiny!

Malo by byť bezdrôtové nabíjanie súčasťou každej vlajkovej lode?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Total
27
Zdieľaní
Total
27
Zdieľať