xiaomi mi mix 3

Xiaomi Mi 8 bude lacný: Uniknutá fotka prezrádza atraktívnu cenu!

Xiaomi tento rok oslavuje 8. výročie svojho vzniku. Aj to jeden z dôvodov, prečo tento rok neuvidíme Xiaomi Mi 7 ale rovno Xiaomi Mi 8.

Xiaomi tento rok oslavuje 8. výročie svojho vzniku. Aj to jeden z dôvodov, prečo tento rok neuvidíme Xiaomi Mi 7 ale rovno Xiaomi Mi 8. O zariadení po malých dúškoch unikajú kľúčové informácie, ktoré ľudí navnádzajú na jeho kúpu. Tým najnovším kúskom puzzle je jeho predpokladaná cena.

Na základe uniknutých informácií vieme, že zariadenie príde hneď v dvoch rôznych verziách rozdelených podľa úložiska a kapacity RAM.

TIP REDAKCIE
Vraj to bude epické: Xiaomi Mi 8 uzrie svetlo sveta už o pár dní!

Lacnejšia verzia za 2 799 čínskych juanov (373 €) ponúkne 6 GB RAM64 GB úložisko, tá drahšia za 3 199 juanov (426 €) zas 8 GB RAM128 GB pamäť.

Xiaomi Mi 8 bude dostupný v dvoch verziách.

Z obrázku zároveň vieme vydedukovať, že telefón ponúkne 6,01-palcový displej a technológiu 3D rozpoznania tváre, ktorá má byť veľmi podobná Face ID v iPhone X. Xiaomi Mi 8 bude poháňať procesor Snapdragon 845.

Xiaomi staví na AI

Xiaomi, podobne ako Huawei, staví na umelú inteligenciu. Duálny fotoaparát na zadnej strane Mi 8 má vedieť rozpoznať až 200 rôznych scén, na základe ktorých následne upraví nastavenia fotoaparátu.

TIP REDAKCIE
Xiaomi Mi 8 predvádza na uniknutom VIDEU svoj snímač odtlačkov v displeji

To ale nie je všetko. V uniknutom videu môžeme vidieť, že v Mi 8 sa môže objaviť aj snímač odtlačkov prstov umiestnený priamo v displeji.

K predstaveniu novinky by malo dôjsť už 31. mája.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať