LG G6 dostáva aktualizáciu na Android 8.0 Oreo už aj v Európe!

0
oreo

Ak ste si zadovážili vlajkovú loď LG G6, ktorá bola predstavená vlani v marci, v najbližšej dobe môžete očakávať príchod novej verzie operačného systému Android. V súčasnosti cenovo veľmi zaujímavý model si ju rozhodne zaslúži.

LG G6 dostáva aktualizáciu na Android 8.0 Oreo už dlhšie. Výsadu však mali vlastníci tohto modelu v jeho domovskej krajine, v Južnej Kórei. Tento trh preveril kvalitu aktualizácie a následne poputovala americkému operátorovi Verizon.

Na rad však konečne prišla aj Európa, presnejšie krajiny Portugalsko a Lotyšsko. Práve užívatelia z týchto krajín dostupnosť novej verzie operačného systému ohlásili. Update sa v najbližších dňoch a týždňoch istotne rozšíri aj do ďalších európskych krajín, tú našu nevynímajúc.

LG G7
LG G6

Malá dávka trpezlivosti tak ešte príde vhod. LG G6 stihol dostať aj nástupcu. Model LG G7 ThinQ bol predstavený iba nedávno, začiatkom mája. Chváli sa vysokým výkonom, vynikajúcim zvukom a extra jasným displejom, ktorého čitateľnosť neobmedzí ani priame slnečné svetlo.

Všetky podrobnosti nájdete v článku z predstavenia.