Iron Man ako YouTuber? Populárny herec pracuje na dokumentárnom seriáli o AI!

Známy herec Robert Downey Jr., ktorého mnohí z nás poznajú skôr ako nepremožiteľného Iron Mana, sa spolu s jeho ženou, producentkou Susan Downey, rozhodli začať pracovať na dokumentárnej sérii o AI.

Známy herec Robert Downey Jr., ktorého mnohí z nás poznajú skôr ako nepremožiteľného Iron Mana, sa spolu s jeho ženou, producentkou Susan Downey, rozhodli začať pracovať na dokumentárnej sérii o AI určenej pre YouTube. Série budú mať po osem dielov, pričom každá z nich bude približne hodinu dlhá.

“Seriál” zatiaľ nemá vlastný názov, no vieme, že Robert Downey Jr. bude v seriáli zastávať úlohu uvádzača a celým dejom bude svojich divákov sprevádzať. V programe sa taktiež vyskytne aj niekoľko vedcov, filozofov a samozrejme aj expertov na AI.

Team Downey

YouTube potvrdil, že seriál bude zameraný hlavne na objavovanie skutočností, ako umelá inteligencia zmenila, mení a aj bude meniť spôsob nášho života. Ako už bolo naznačené, celý projekt má pod palcom dvojica Downeyových, ktorých produkcia sa nazýva, ako inak, Team Downey.

“Aj ja aj Robert spolu zdieľame zvedavosť čo sa týka AI. Je to komplikovaná a často polarizujúca téma,” vysvetlila Susan. “Našim cieľom je preskúmať AI cez šošovky objektívnosti a prístupnosti, a to dôkladne smelým, pikantným a najmä zábavným spôsobom.”

TIP REDAKCIE
TikTok plánuje veľkú zmenu: Pripravte si peňaženky, už to nebude zadarmo!

Technológie ako vášeň

Nejde o prvý prípad, kedy nezničiteľný Iron Man prejavil záujem o netradičné druhy technológií. Dokonca aj v nedávnej biografii Elona Muska sa nachádza informácia, že počas produkcie trháku Iron Man z roku 2008, ktorý odštartoval nestarnúci príbeh multimilionára Tonyho Starka, Robert požiadal, aby sa v jeho vyšperkovanej dielni nachádzal aj Tesla Roadster, ktorý by reprezentoval vášeň postavy pre technologickú zdatnosť a predvídavosť.

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať