Elon Musk zaútočil na média: Z havárie Tesly robia šou, no bežné autá si nevšímajú!

Vizionár, zakladateľ a šéf spoločnosti Tesla si opäť pustil ústa na špacír. Stalo sa tak na sociálnej sieti Twitter, kde Elon Musk kritizoval úchylku amerických médií na jeho elektromobily.

Šéf spoločnosti Tesla si opäť pustil ústa na špacír. Stalo sa tak na sociálnej sieti Twitter, kde Elon Musk kritizoval úchylku médií na jeho elektromobily. Nepáči sa mu totiž to, že keď náhodou jeden z nich havaruje, tak mu dajú priestor až na titulných stranách.

Niečo také by bolo pri klasických osobných automobiloch na fosílne palivá takmer nemožné. Preto nešetril ostrými slovami, ktoré smeroval priamo na ich adresu.

“Je v tom pekný bordel, keď sa havária Tesly, ktorá spôsobila zlomenie členku, objaví na titulných stranách a 40 000 ľudí, ktorí za posledný rok zomreli v USA, nemali absolútne žiadnu pozornosť,” napísal Elon Musk a k zverejnenému textu priložil i odkaz na nedávny článok z amerického plátku The Washington Post, kde informujú o jednej z dvoch posledných nehôd elektromobilu Tesla.

TIP REDAKCIE
Hráči presedlávajú na Windows 11: Nový OS má na Steame viac ako 10 % zastúpenie

Nabúrala do dodávky

Incident nastal v Spojených štátoch amerických, kde luxusný sedan Model S ešte dávnejšie nabúral do hasičského auta, ktoré stálo na červenej. Stalo sa tak pri rýchlosti až takmer 100 kilometrov za hodinu, no vzniklo iba jedno malé zranenie, a to zlomenie členku. Momentálne však nie je úplne jasné či v dobe nehody riadil autopilot alebo nepozorný šofér z mäsa a kostí, píše Electrek.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať