Fahrenheit

Ďalšia prémiová hra za zlomok pôvodnej ceny: Vyskúšaj kultovú klasiku Fahrenheit

Len nedávno sme tu mali výraznú zľavu na perfektnú RPG hru Baldur’s Gate II: Enhanced Edition, ktorá mimochodom ešte stále platí, a aktuálne tu máme ďalšie veľké zvýhodnenie, tentokrát pre hru Fahrenheit: Indigo Prophecy.

Len nedávno sme tu mali výraznú zľavu na perfektnú RPG hru Baldur’s Gate II: Enhanced Edition (ktorá mimochodom ešte stále platí). Aktuálne tu máme ďalšie veľké zvýhodnenie, tentokrát pre hru Fahrenheit: Indigo Prophecy.

Fahrenheit: Indigo Prophecy je nepochybne kultovou hrou, ktorá sa radí medzi klasiky. Premiéru si odbila niekedy v roku 2005 na konzolách. Neskôr vznikla verzia pre počítače a port pre mobilné zariadenia.

Hra Fahrenheit: Indigo Prophecy ale nemusí sadnúť každému. Ide o akýsi interaktívny dramatický príbeh, v ktorom budete hrať hneď za niekoľko postáv. Každá postava sa ale k príbehu a situáciám bude stavať z iného uhla pohľadu.

Fahrenheit
FOTO: Google Play

Hra je prispôsobená širokouhlým obrazovkám mobilných zariadení, hlasy postáv nahovorili profesionálni herci a za zmienku stojí aj orchestrálny soundtrack, ktorého autorom je Angelo Badalamenti (Mestečko Twin Peaks).

Hra bežne stoji 10,76 EUR a aktuálne sa dá získať iba za 1,99 EUR. Hru nájdete v obchode Google Play, kam vás presmeruje tento odkaz.

TIP REDAKCIE
Nevídaná MEGA akcia: Windows 11 v hodnote 150 € úplne zadarmo!

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať