GTX 1070, Intel i9, 144 Hz a 64 GB RAM: Z tohto namakaného laptopu ti budú tiecť sliny

Spoločnosť Acer vyrukovala s novinkou pre náruživých hráčov počítačových hier. Laptop Helios 500 ponúka hardvér, na ktorom si užijú tie najnovšie pecky.

Spoločnosť Acer vyrukovala s novinkou pre náruživých hráčov počítačových hier. Laptop Helios 500 ponúka hardvér, na ktorom si zamastia tie najnovšie pecky. Okrem procesora Intel Core i9 sa spomína aj grafika GTX 1070 alebo až 64 GB RAM.

A to ani zďaleka nie je všetko. Tá najvyššia konfigurácia generačného nástupcu minuloročného modelu Predator Helios 300 ponúka technické špecifikácie, aké len tak hocikde nenájdete. To sa, samozrejme, odrazí i na samotnej cenovke, pričom tá v Európe začína na 1 199 eurách.

Acer Helios 500 môže mať vo svojej výbave buď Full HD displej s až 17-palcovou uhlopriečkou a 144 Hz obnovovacou frekvenciou alebo citeľne jemnejšiu alternatívu v 4K rozlíšení, pričom oba prípady zahŕňajú technológiu NVIDIA G-Sync, informuje The Verge. Spomedzi procesorov je na výber Intel Core i9+ (8950HK) a spomedzi grafických kariet zase kúsok NVIDIA GTX 1070 s až 8 GB pamäťou. Samostatná operačná pamäť vie nadobudnúť veľkosť až 64 GB.

TIP REDAKCIE
Instagram začal testovať predplatné: Otvorí cestu k exkluzívnemu obsahu
Acer Predator Helios 500

Aby laptop stíhal chladiť svoje špičkové útroby, taiwanský výrobca spotrebnej elektroniky nezabudol ani na integráciu špeciálnych ventilátorov Dual AeroBlade 3D, ktoré by mali byť schopné udržať tento výkonný prenosný počítač na prijateľnej teplote. Rovnako je však k dispozícii aj množstvo zabudovaných LED svetiel, čo sa pri produktoch z príslušného trhového segmentu stalo už akýmsi zvykom.

Dostupnosť novinky Acer Predator Helios 500 hlásia na jún.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať