OBROVSKÁ zľava na procesory AMD Ryzen: Ak hľadáš najnižšiu cenu, toto neprehliadni!

V živote majiteľa PC vždy príde okamih, keď je pripravený spraviť menší či väčší upgrade svojej zostavy. Vzhľadom na aktuálne ceny grafických kariet veľký, resp. čo najlacnejší upgrade momentálne nepripadá do úvahy.

V živote majiteľa PC vždy príde okamih, keď je pripravený spraviť menší či väčší upgrade svojej zostavy. Vzhľadom na aktuálne ceny grafických kariet veľký, resp. čo najlacnejší upgrade momentálne nepripadá do úvahy. Svoju zostavu však môžeš vylepšiť aj na iných frontoch, a to napríklad vymenením procesora.

Čoraz obľúbenejšou voľbou pri skladaní zostavy sú nové procesory AMD Ryzen, ktoré mnohých doslova prekvapili. Ponúkajú totiž dosť výkonu pre všetky hry za cenu, ktorú Intel prekonáva len veľmi ťažko. Okrem toho sa skvele hodia do PC skrinky nadšencov, keďže okrem slušného výkonu aj pekne vyzerajú.

Ryzen 7 ponúka optimálny pomer výkonu a ceny.

Ak si na tom tak ako my, tak pri výbere PC komponentov určite vždy pozeráš aj na cenu. V prípade, že by si si chcel zostavu vylepšiť za čo najrozumnejší peniaz pre teba máme skvelý tip. Overený eshop GearBest.com do svojej ponuky zaradil aj procesory AMD Ryzen, ktoré predáva za skvelé ceny.

Nízku energetickú spotrebu v AMD dosiahli použitím najnovších výrobných metód.

Okrem toho, vybavili sme niekoľko kupónov, pomocou ktorých cena klesne ešte oveľa nižšie, než za čo sa predávajú na Slovensku. Nevýhodou môže byť dlhšie čakanie na tovar, no na druhú stranu, aspoň ušetríš.

AMD Ryzen 7

Ryzen 7 pokrýva high-end pre mainstreamové počítače. Inými slovami, dokáže toho naozaj veľa za dobrý peniaz. Nejde síce o beštiu, ktorú v portfóliu AMD zastupuje procesor Threadripper, stále však ponúka dostatok výkonu pre všetky hry či aplikácie. V akciovej ponuke sa nachádzajú modely Ryzen 7 1700 a Ryzen 7 1700x.

Za cenou sa nachádza kupón, ktorý znižuje cenu procesorov.

Ryze 7 je procesor stvorený nie len pre hry ale aj programy

Masívnu priepustnosť podporuje osvedčená technológia HyperThreading pre simultánne spracovanie až šestnástich vlákien súčasne. Pripočítajte k tomu otvorený násobič, plus prednosti 14nm výrobného procesu a okamžite získate naozaj nekompromisné riešenie.

Práve technicky veľmi náročný výrobný proces stojí za vysokou energetickou úspornosťou naprieč všetkými modelmi procesorov Ryzen. Vďaka tomu sú zaistené i veľmi dobré prevádzkové podmienky.