LV

Louis Vuitton vytvoril svoj vlastný sledovač batožiny za 3-cifernú sumu. Oplatilo by sa ho kúpiť?

V minulom roku sa Louis Vuitton snažil okrem módy sústrediť aj na módne technológie, o čom svedčia aj jeho Tambour Horizon smartwatch za nemalú cenu 2 450 USD (2 000 eur).

V minulom roku sa Louis Vuitton snažil okrem módy sústrediť aj na módne technológie, o čom svedčia aj jeho Tambour Horizon smartwatch za nemalú cenu 2 450 USD (2 000 eur). Zdá sa však, že jeho bod sústredenia ostáva rovnaký aj tento rok.

Spoločnosť sa však tentokrát rozhodla zamerať na niečo menšie a hlavne omnoho viacej “prístupnejšie” pre verejnosť. Reč je o nie celkom lacnom sledovači batožiny, ktorý nesie názov Louis Vuitton Echo a stojí približne 370 USD (302 eur).

LV Pass

Zariadenie ti umožní sledovať svoju batožinu prostredníctvom aplikácie LV Pass, ktorá je dostupná ako pre Android, tak aj pre iOS. Spolu s appkou a elegantným sledovačom dostaneš aj 3-ročné predplatné služby Sigfox, ktorá ti umožní sledovať polohu svojej batožiny na mnohých letiskách po celom svete.

Podrobné info

Akonáhle lietadlo pristane, appka ťa upozorní a podá ti presné informácie o tvojej batožine. Zariadenie však nesleduje len polohu batožiny, ale dokonca dokáže vlastníka informovať, či sa jeho kufor alebo cestovná taška počas letu neotvorili. Zariadenie má v sebe automaticky zabudovaný režim v lietadle, čo znamená, že počas letu neodosiela do appky žiadne informácie.

[irp]

Dizajn

Zariadenie samotné je veľmi malé, čo znamená aj to, že sa dokáže veľmi rýchlo stratiť, hoci pochybujem, že pri jeho cene by sa také niečo mohlo stať. Na povrchu tohto malého sledovača sa nachádza len veľmi málo povšimnuteľných vecí, ako je napríklad logo “LV” na vrchu zariadenia, svetelný senzor, ukazovateľ stavu batérie, tlačidlo pre zapnutie a vypnutie a samozrejme aj Micro USB port pre nabíjanie. Čo sa výdrže týka, na jedno nabitie dokáže zariadenie fungovať až pol roka.

LV echo
FOTO: Ubergizmo

Toto zariadenie ponúka naozaj veľa výhod, no zrejme je určené najmä pre tých, ktorým sa doma niekde nejaký ten kufor od Louis Vuitton “váľa”. Naozaj to za tú cenu stojí?

Total
1
Zdieľaní