LG G7 bude predstavený 2. mája. Dizajn definitívne prezrádza presný render

Notch, notch, notc, not, NO!

0
LG G7
FOTO: Evan Blass

Ďalší vlajkový pokus kórejskej stálice LG ponesie očakávané označenie LG G7, ktoré dostane prívlastok ThinQ. Toto označenie sa objavuje pri ostatnej spotrebnej elektronike výrobcu, kde odkazuje na inteligentnú funkcionalitu. 

V prípade LG G7 to bude, samozrejme, umelá inteligencia. Novinka bude mať vzhľadom aj predstavením asi najbližšie k modelu OnePlus 6, ktorý je veľmi očakávaný. Ten mal byť taktiež predstavený začiatkom mája, no event sa odložil na neskôr v mesiaci.

LG G7 poženie čipset Snapdragon 845, 6 GB operačná pamäť, veľký 6,0-palcový displej by mal byť vyrobený dostupnejšou M-LCD technológiou a určite sme zvedaví aj na vylepšenia v oblasti fotoaparátov.

Nové informácie hovoria o možno menšej 3000 mAh batérii s rýchlym nabíjaním. Android Oreo prekryje inovovaná nadstavba LG UX. Čerstvý render pre model LG G7 nenecháva žiadny priestor pre pochybnosti.

LG G7
FOTO: Evan Blass

Vzhľad zariadenia je jasný (ďalší notch) a len doplníme, že zadná strana bude mať prekrytie zo skla známe z modelu LG V30. Ako sme uviedli, nový vlajkový model bude predstavený 2. mája súčasne na dvoch miestach – v juhokórejskom Soule a v americkom meste New York.

Fanúšikovia značky by mali byť spokojní. V ostatnom prípade čaká novinku náročný trhový súboj s tohtoročnou vyšperkovanou konkurenciou.