iPhone SE 2 na živej FOTO: Dve sklá, bezdrôtové nabíjanie a 3,5 mm port!

Internetom začali kolovať zábery, na ktorých je príležitosť vidieť záhadný iPhone.

Internetom začali kolovať zábery, na ktorých je príležitosť vidieť záhadný iPhone. Konštrukcia síce pripomína iPhone 5, dostupné informácie ale tvrdia, že sa pozeráme na netrpezlivo očakávaného generačného nástupcu telefónu z roku 2016. Takto by mal totiž vyzerať nový iPhone SE 2.

O novinke informoval  web TechCrunch.

Ak by sme sa ale predsa len pozerali na iPhone SE 2, tak kompaktná iOS novinka ponesie vizuálne prevedenie, ktoré pripomína spomínanú päťku. Na zadnej strane však nemá hliník, ale sklo.

Zákazníci spoločnosti Apple sa totiž v takom prípade môžu tešiť na kombináciu hliníkového rámika a dvoch kusov odolných skiel, čo zároveň otvára dvere bezdrôtovému nabíjaniu. Rovnako možno počítať s prítomnosťou starého, no ešte stále žiadaného 3,5 mm výstupu pre slúchadlá.

Sklenenú konštrukciu majú aj minuloročné iPhony. Model 8, 8 Plus a prémiový iPhone X sú vyrobené z tých istých materiálov (desiatka má miesto hliníka nehrdzavejúcu oceľ), aby umožnili svojim používateľom dopĺňať elektrickú energiu bez otravného pripájania a odpájania konektora konvenčnej nabíjačky. Všetky tri kúsky dostali podporu pre univerzálny štandard Qi.

TIP REDAKCIE
Honor Magic V OFICIÁLNE: Skladacia vlajková loď láka na prvotriednu výbavu a elegantný dizajn

Kedy ho predstavia?

Keďže je jedno tohtoročné mediálne podujatie kalifornského jabĺčka už za nami, do úvahy tu pripadá vývojárska konferencia WWDC. Tá by sa mala konať začiatkom júna, čo znamená, že iPhone SE 2 uvidíme už o pár týždňov.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať