apple watch

Apple Watch čakajú zmeny: Vývojári 3. strán dostanú možnosť pripraviť vlastné ciferníky!

Populárne smartwatch z dielne kalifornského jabĺčka by mali onedlho získať podporu pre digitálne ciferníky od vývojárov tretej strany.

Populárne smartwatch z dielne kalifornského jabĺčka by mali onedlho získať podporu pre digitálne ciferníky od vývojárov tretej strany.

Apple Watch momentálne ponúkajú iba základ priamo od výrobcu, čo znamená, že používateľom chýba pestrý výber, aký majú k dispozícii tí, ktorí používajú alternatívu z druhej strany rieky, čiže Android pre nositeľné zariadenia.

S touto čerstvou a zároveň i celkom zaujímavou informáciou prišiel web The Verge, ktorý sa odvoláva na 9to5mac a jeho článok, v ktorom spomínajú časť kódu z ešte nezverejnenej verzie operačného systému. WatchOS 4.3.1 vraj so sebou prinesie upozornenia na staré aplikácie či príležitosť stiahnuť, nainštalovať a používať ciferníky od tretej strany.

Spomínané upozornenia dostanú za úlohu upozorňovať používateľa na dlho neaktualizovaný softvér pre Apple Watch, aby tak nezostal prekvapený, že mu z ničoho nič prestal fungovať.

Už čoskoro

Aktualizačný balíček watchOS 4.3.1 by mohol prísť už niekedy počas nadchádzajúcich týždňov, pretože začiatkom júna uzrie svetlo sveta verzia watchOS 5. Apple totiž organizuje každoročnú vývojársku konferenciu WWDC, kde sa dozvieme množstvo noviniek vrátane vylepšení či zmien z ďalšej veľkej aktualizácie systému.

Total
1
Zdieľaní