Xiaomi Mi A1 opäť zlacňuje: Spojenie Xiaomi a Google už za 167 €!

Telefón, ktorý spája dvoch gigantov je v lákavej zľave.

0

Ak hľadáš telefón, ktorý je nacenený férovo, ktorý ponúka skvelý hardvér a vynikajúci softvér, práve si ho našiel. Xiaomi Mi A1 je stelesnením vydarenej spolupráce medzi čínskym gigantom Xiaomi a americkým Google. Jedna firma dodala hardvér, druhá softvér a vznikol z toho skutočný klenot.

xiaomi mi A1
Xiaomi Mi A1 ide s cenou opäť dole.

Xiaomi Mi A1

Cena: 167,18 € | Kupón: MFPLGFYF (čierna) alebo QKVZBJVA (zlatá)

Xiaomi Mi A1 disponuje 5,5-palcovou uhlopriečkou Full HD displeja, ktorý je navyše chránený vrstvou Corning Gorilla Glass 3. Na zadnej strane zariadenia nájdete okrem snímača odtlačkov prstov aj duálnu kameru s rozlíšeniami 12 Mpx + 12 Mpx, clonou f/2.6 či PDAF zaostrovaním. Predná kamera zas dostala do vienka postačujúce 5 Mpx rozlíšenie.

V zľave sa ocitla čierna a zlatá verzia zariadenia.

Kovová konštrukcia chráni vo vnútri uložený Snapdragon 625 s ôsmimi jadrami o takte 2,0 GHz, grafický čip Adreno 5064 GB pamäť RAM či 64 GB úložisko, ktoré je možné prostredníctvom pamäťovej karty rozšíriť do 128 GB. Svoje dôležité miesto tu má aj 3080 mAh batéria, ktorá tiež podporuje funkciu rýchleho nabíjania, a to vďaka obojstrannému USB-C konektoru.

Do výbavy patrí aj vyššie spomenutý čistý Android vo verzi 7.0 Nougat s prisľúbenou aktualizáciou na Android 8 Oreo.

No a teraz to najdôležitejšie – cena. Zariadenie sa doteraz cenovo pohybovalo okolo úrovne 180 – 200 €. Obchod Geekbuying cenu zrazil podstatne nižšie – na 167,17 €. Paráda, že? S kúpou však dlho neváhaj, telefón sa predáva ako teplé rožky! Nakoniec, k dispozícii máš zlatú aj čiernu verziu. Dôležitou výhodou je však aj fakt, že je dostupný z európskeho skladu, čo znamená rýchle doručenie bez poplatkov