SŤAHUJ herný hit PUBG pre Android a iOS už aj na Slovensku!

Uvoľnite miesto v pamäti a nabite batérie. PUBG je tu.

0
PUBG Mobile
PUBG Mobile

PlayerUnknown’s Battlegrounds, skrátene PUBG, je hrou, ktorá žne nesmierne úspechy na počítačoch a konzolách. Veľmi očakávaná mobilná verzia tejto hry bola prvotne dostupná iba na čínskom trhu. To už ale neplatí. 

PUBG je dostupná pre mobilné platformy na celom svete, a teda aj na Slovensku či v susedných Čechách. Ak tento titul ušiel vašej pozornosti, ide o online battle royal hru pre viacerých hráčov, v ktorej pristanú na ostrove pomocou padáku.

Cieľom je zlikvidovať ostatných hráčov pomocou zbraní a ďalšej výbavy, ktorú musíte na ostrove nájsť. Podrobnejšiu charakteristiku nájdete na českej Wikipedii.

Za pol roka vydavateľ predal 10 miliónov kópií tejto hry. Hra zároveň drží rekord v počte aktívnych online hráčov na platforme Steam. Hru hralo súčasne 2 779 802 hráčov, čím prekonala doterajší rekord titulu Dota 2.

PUBG Android aj iOS

Mobilnú verziu hry môžete hrať ako sólista, v kooperácii s jedným spolubojovníkom, alebo v tímoch po štyroch. V každom kole pozbierate zbrane, predmety a určite by ste mali nájsť aj vozidlo, ktoré vám uľahčí presúvanie po ostrove.

pubg
FOTO: Beebom

Grafika, veľkosť mapy ako aj samotný výkon hry je veľmi podobný s verziou pre počítače a konzoly. Niektoré prvky ale museli byť kvôli dotykovému ovládaniu zjednodušené. Zážitok z hrania tým ale netrpí a o napäté situácie nebude núdza.

Tak ako väčšina freemium titulov, aj PUBG obsahuje mikro transakcie, za ktoré si môžete kúpiť napríklad oblečenie pre svoju postavu.

PUBG pre Android sťahujte TU a PUBG pre iOS zase TU. Príjemnú zábavu.