Mi MIX 2s ukázal displej bez rámikov: Takto by malo vyzerať nové zviera od Xiaomi!

Už netrpezlivo očakávaná novinka z dielne čínskeho jabĺčka sa opäť objavila na miestnych sociálnych sieťach.

Už netrpezlivo očakávaná novinka z dielne čínskeho jabĺčka sa opäť objavila na miestnych sociálnych sieťach. Tentokrát sme sa však dočkali ako konštrukčného prevedenia, tak aj zoznamu technickej špecifikácie Mi MIX 2s, kde je možné vidieť celkom zaujímavé detaily.

Ako vieme vďaka predchádzajúcim únikom, generačný nástupca za minuloročný model Xiaomi Mi MIX 2 má ponúknuť opäť o niečo lepší pomer medzi zobrazovací panelom a prednou stranou konštrukcie. A potvrdilo sa nám to i tentokrát prostredníctvom oficiálne vyzerajúceho renderu Android smartfónu so základnými informáciami.

Všetky štyri rámiky by mali byť po novom rovnako hrubé. Jedinou vizuálnou abnormalitou zrejme bude iba predná selfie kamera, ktorú podľa všetkého umiestnia do pravého horného rohu, aby príliš nezavadzala.

Pri hardvérovej výbave Mi MIX 2s vyniká predovšetkým americký high-end čipset Snapdragon 845. Gizmochina ale spomína aj 6 alebo 8 GB operačnú pamäť, 5,99-palcový displej či 12 Mpx hlavný fotoaparát (pokročilý foto senzor Sony IMX363), čo sa dá vyčítať z uniknutého renderu, kde sú tieto informácie z pochopiteľných dôvodov uvedené v čínštine.

TIP REDAKCIE
Už ani v jednom balení: Apple odstraňuje slúchadlá z krabičky aj v poslednej krajine

Umelá inteligencia

Rovnako sme sa dopočuli, že by očakávanej Android novinke mal chýbať klasický snímač odtlačkov, pretože ho nahradí modernejšia alternatíva priamo pod zobrazovacím panelom, a to spolu s overovaním používateľa prostredníctvom jeho tváre. Súčasťou toho celého teda bude aj integrácia umelej inteligencie, bez ktorej by niečo také nefungovalo zrovna najspoľahlivejšie.

Samotné predstavenie Xiaomi Mi MIX 2s vraj prebehne ešte pred oficiálnym otvorením brány na podujatie MWC 2018, ktoré nastane koncom februára, čiže už o pár dní.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať