Vlk z Crypto Street: Tento tínedžer do kryptomien investoval všetko čo mal, teraz je milionár

Eddy Zillan je 18-ročný chalan, ktorý všetko, čo si našetril, investoval do kryptomien ešte v čase, keď mal 15 rokov. Do dnešného dňa mal zarobiť 1 milión dolárov v čistom. Mladík má teraz vystupovať ako konzultant pre kryptomeny.

Eddy Zillan je 18-ročný chalan, ktorý všetko, čo si našetril, investoval do kryptomien ešte v čase, keď mal 15 rokov. Do dnešného dňa mal zarobiť 1 milión dolárov v čistom. Mladík má teraz vystupovať ako konzultant pre kryptomeny.

Keď mal Eddy Zillan len 15 rokov, bol príliš mladý na to, aby si mohol legálne otvoriť účet v zmenárňach kryptomien. Vôbec mu to však nevadilo a účet si otvoril aj napriek tomu (vtedy to nebolo tak prísne monitorované, ako dnes). Za našetrených 100 dolárov sa rozhodol nakúpiť kryptomenu Ethereum.

Keď som do kryptomien investoval, neboli žiadni YouTuberi alebo investori. Jednoducho nikto, od koho by som sa mohol učiť,“ spomína Zillan v rozhovore pre Business Insider. „Neexistovali knihy alebo mentori, preto bolo veľmi ťažké vzdelať sa na poli s kryptomenami.

https://instagram.com/p/BeMQYK6BpS4/?utm_source=ig_embed

Keď si Zillan skontroloval účet po pár hodinách, zistil, že už stihol zarobiť 10 dolárov. Aj keď to neznie veľa, bol z toho nadšený. „Super, za jediný deň sa mi vrátilo 10 %. To je šialené,“ spomína.

Deň na to sa rozhodol, že do kryptomien vrazí viac peňazí. Celkom 1 000 dolárov. O týždeň na to ďalších 5 000 dolárov a týždeň na to ešte 6 000 dolárov. Celkovo mal na teda 12 000 dolárov vlastných peňazí, ktoré si zarobil učením tenisu a pri bar micva.

https://www.instagram.com/p/BdyPToUB6iP/

„Riskol som všetko.“

Rok po tom, ako začal investovať mu už na účte svietilo 350 000 dolárov. Slušné, že? Zillan tvrdí, že všetky jeho vedomosti pochádzali z diskusných fór, resp. konverzácií s ľuďmi, ktorí kryptomeny vytvorili. Samoštúdiom trávil každý deň niekoľko hodín.

Dodnes sa Zillanovi podarilo zarobiť vyše 1 milión dolárov. Ďalšie peniaze by chcel zarobiť ako konzultant. Jeho spoločnosť, Cryptocrrency Financial, ponúka poradenstvo firmám a novým investorom. Jeho ďalším cieľom bude spustenie webu Coinalert.ly, ktorý je určený pre „bežných ľudí“. Na webe sa pritom nachádzajú tipy, ako obchodovať, novinky, kurzy, analýzy a podobne. Ceny začínajú na 77 dolároch na mesiac.

https://www.instagram.com/p/9KBDNNNDrb

Zillan sa na sociálnych sieťach často objavuje na tropických miestach s najnovšími športovými autami. Tvrdí ale, že ide skôr o marketingový ťah pre pritiahnutie čo najväčšieho počtu sledovateľov. Jeho spoločnosť má mať jasný cieľ a vysokú mieru expertízy.