Americký seriál produkcie CBS s názvom The Big Bang Theory (u nás Teória veľkého tresku) je veľmi obľúbeným sitkomom plného vedy, geekov a samozrejme dobrého humoru.

Počas 10 rokov vysielania sa v ňom objavili mnohé známe tváre z rôznych odvetví. Spomenieme napríklad vedeckú ikonu Stephena Hawkinga, astronauta NASA Mikea Massimino či svetoznámeho vizionára, zakladateľa PayPal, Tesla Motors či SpaceX, Elona Muska a mnoho ďalších.

Režiséri populárneho seriálu však ani zďaleka nekončia. Portál CNN informoval verejnosť, že sa v šou objaví aj spoluzakladateľ spoločnosti Microsoft Bill Gates. Epizóda, v ktorej bude hosťovať by mala byť odvysielaná koncom marca. Či sa však objaví len na chvíľku alebo bude figurovať v celej epizóde zatiaľ nie je jasné.

Zdroj: Kwiknews

Bill Gates, samozrejme, stvárni sám seba. Epizóda bude poukazovať na jeho prácu pre Microsoft a na jeho miliardársky a filantropický život. Keďže vieme, že seriál je plný nadšencov do vedy a technológií, dokážeme si domyslieť, o čo v danej epizóde pôjde. Áno, hrdinovia budú robiť všetko pre to, aby sa s touto osobnosťou stretli.

Bill Gates sa naposledy objavil v roku 2001 v seriáli Frasier. Až teraz, po rokoch, kývol na účinkovanie v ďalšom sitkome. Tak čo, tešíte sa na túto epizódu?