Samsung sa chystá prepísať dejiny: Galaxy S9 má ponúknuť revolučný foťák!

Vlajkové lode od najväčšieho výrobcu smartfónov na svete sú skoro tu. Samsung Galaxy Galaxy S9 a Galaxy S9+ svetlo sveta uzrú už 25. februára v španielskej Barcelone.

Vlajkové lode od najväčšieho výrobcu smartfónov na svete sú skoro tu. Samsung Galaxy Galaxy S9 a Galaxy S9+ svetlo sveta uzrú už 25. februára v španielskej Barcelone. Vďaka informátorom, ako aj samotnému Samsungu však už dnes máme celkom dobrú predstavu toho, na čo sa pripraviť.

[the_ad id=”16606″]

Jednou z najhlavnejších noviniek má byť práve fotoaparát, ktorý Galaxy S9 a S9+ ponesú. Na inovácie upozorňuje aj samotný Samsung, ktorý dnes zverejnil nové video. Ako je z videa jasné, Samsung chcel pri Galaxy S9 ponúknuť úplne prepracovaný zážitok z toho, ako fotíme a čo fotoaparát v telefóne dokáže.

Väčší z modelov, Galaxy S9+, by mal ponúknuť duálny fotoaparát, zatiaľ čo klasický Galaxy S9 len jeden fotoaparát. Je dosť pravdepodobné, že Samsung do nového fotoaparátu po vzore Huawei pridá umelú inteligenciu, podstatne vylepšenú schopnosť zaznamenávať slow-motion videá, ako aj novinky v podobe 3D emoji.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra: Všetky dôležité informácie na jednom mieste!

https://www.youtube.com/watch?v=D-EcyYkv-mU

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať