Galaxy S9 vo fialovej: Kráľ smartfónov ukázal novú farbu aj zadnú stranu!

Populárny leaker medzi nás posunul ďalší render nadchádzajúcej vlajkovej lode spoločnosti Samsung.

Populárny leaker medzi nás posunul ďalší render nadchádzajúcej vlajkovej lode spoločnosti Samsung. Tentokrát sme sa dočkali ako novej farby, tak aj pohľadu na mierne pozmenené usporiadanie jednotlivého hardvéru zo zadnej strany konštrukcie.

Únik prišiel len pár dní po tom, čo @evleaks zverejnil predné strany oboch verzii hi-tech smartfónu Galaxy S9, kde bolo možné vidieť taktiež mierne pozmenené konštrukčné prevedenie. Od predchodcu sa teda po vizuálnej stránke príliš nelíši. Preto chce výrobca túto oblasť výbavy oživiť aspoň novou farbou.

Tou by mala byť fialová (Lilac Purple), ktorá sa po novom pridáva k čiernej (Midnight Black), šedej (Titanium Gray) a modrej (Coral Blue).

Presne v takej farbe je čerstvo zverejnený render Galaxy S9, za ktorým opäť stojí vyššie spomenutý leaker. Na úniku možno ale okrem iného vidieť aj vertikálne usporiadanie fotoaparátu, snímača odtlačkov či iných súčastí hardvérovej výbavy nadchádzajúcej vlajkovej lode.

TIP REDAKCIE
POTVRDENÉ: Samsung vo februári spojí Galaxy Note a Galaxy S do jedného prémiového zariadenia!

V predchádzajúcich generáciách (Galaxy S8 alebo Note8, aj staršie kúsky) išlo o vodorovné usporiadanie, no keďže niečo také nebolo z pohľadu ergonómie príliš najrozumnejšie, Samsung podľa všetkého k čoraz žiadanejšej konštrukčnej zmene nakoniec predsa len pristúpil.

Či to je naozaj tak, ako nám hovorí únik, uvidíme na vlastné oči už o pár dní. Konkrétne 25. februára, teda deň pred oficiálnym štartom podujatia MWC 2018.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať