Galaxy S9

Internetom opäť začali kolovať cenovky, s akými by mal doraziť tohtoročný kráľ smartfónov s operačným systémom Android. Ak sa zo špekulácie predsa len stane realita, za lepšie vybavený a zároveň aj rozmernejší model Galaxy S9 zaplatíme takmer jednu tisícku.

Tvrdí to jeden z najpopulárnejších leakerov. Evan Blass aka @evleaks zverejnil prostredníctvom sociálnej siete Twitter dva čerstvé obrázky, kde sú uvedené dve sumy. Jedna prislúcha k obyčajnej vlajkovej lodi a tá druhá pre zmenu ku Galaxy S9+.

Dozvedeli sme sa tak, že za základnú verziu netrpezlivo očakávanej hi-tech novinky z dielne kórejského giganta Samsung zaplatíme 841 a za tú rozmernejšiu až 997 eur. Áno, niečo podobné bolo počuť ešte začiatkom mesiaca, no tentokrát sme sa dostali k badateľne detailnejším a zároveň i citeľne dôveryhodnejším informáciám.

Samozrejme, každý jeden únik, nech je akokoľvek dôveryhodný, treba stále brať s určitou rezervou. Oficiálnu cenovku sa dozvieme už o pár dní, konkrétne v závere nadchádzajúcej nedele, kedy nám Samsung konečne ukáže Galaxy S9 vrátane S9+.