Zubná kefka, váha aj lampa: Tieto parádne gadgety od Xiaomi sú v dočasnej ZĽAVE!

Obľúbený e-shop GearBest prináša chrumkavé zľavy na tri špičkové elektronické produkty z portfólia čínskeho jabĺčka.

Obľúbený e-shop GearBest prináša chrumkavé zľavy na tri špičkové elektronické produkty z portfólia čínskeho jabĺčka. Zubná kefka s váhou aj s lampou tak môžu byť vaše za neodolateľne zníženú sumu. Treba si však pohnúť, akcia totiž netrvá večne.

O prvom menovanom gadgete sme už čo-to počuli. Ide o veľmi šikovnú kefku na čistenie nášho chrupu, čo v tomto prípade zabezpečuje vysoko-efektívny elektrický motorček vrátane kvalitnej štetiny od americkej špičky Dupont.

Používateľ má ale k dispozícii aj viacero čistiacich režimov – jeden je klasický, druhý berie ohľad na ďasná a tretí reprezentuje ten náš, čiže si ho vieme nakonfigurovať podľa našich predstáv. A to s pomocou originálnej aplikácie pre smartfóny.

Kefku Xiaomi posielajú aj z európskeho skladu, kde je momentálne k dispozícii, čo znamená, že vám príde podstatne skôr, ako keby putuje až z Číny. Na uplatnenie zľavy treba siahnuť po kupóne xiaomiET.

Kefka od Xiaomi

Váha

Ďalší dočasne zľavnený kúsok z ponuky predstavuje takzvaná inteligentná váha so štýlovým konštrukčným prevedením, ktorá takisto nesie značku Xiaomi. Tá funguje podobne ako tie obyčajné, avšak s tým rozdielom, že keď sa odvážime, nazbierané dáta následne poputujú do smartfónu, aby tak boli k dispozícii na vyhodnocovanie zmien.

Váha komunikuje s mobilným zariadením prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth, no informácie zvládne zobrazovať aj na svojom vlastnom LED displeji. Rovnako nám vie okrem aktuálnej hmotnosti povedať celý rad iných detailov, ktoré súvisia s naším fyzickým telom. Tým môže byť váha kostí, množstvo vody, váha svalstva alebo podiel tuku.

TIP REDAKCIE
Nová Xperia sa blíži, Sony sľubuje špičkový fotoaparát

Aj v tomto prípade je tovar na európskom sklade.

Lampa

Trojicu zľavnených gadgetov od čínskeho jabĺčka uzatvára inteligentné osvetlenie, čo znamená, že aj tento kúsok zvláda bezdrôtovú komunikáciu so smartfónom. Vďaka tejto nemalej výhode ho tak dokážete ovládať bez toho, aby ste museli vstávať z postele alebo z pohodlného gauču.

Lampa so značkou Xiaomi pozostáva z kvalitných LED svetiel z dielne ostrieľanej spoločnosti Osram, pričom ponúka až 16 miliónov farieb, príležitosť manipulovať s ich teplotou a tiež s úrovňou svietenia. Samotné ovládanie prebieha buď cez mobilnú aplikáciu alebo cez integrovaný dotykový senzor a bezdrôtová komunikácia ako cez Bluetooth, tak aj cez dostupnú Wi-Fi konektivitu.

Zariadenie vám taktiež odošlú priamo z európskeho skladu. Zľavu získate po uplatnení kódu GEBLAMP.

Total
32
Zdieľaní
Total
32
Zdieľať