Energizer láka na novinku: Ponúkne až 16 000 mAh batériu a dizajn ako Galaxy S8!

Na podujatí MWC 2018 bude vystavovať svoje horúce novinky aj populárny výrobca bateriek.

Na podujatí MWC 2018 bude vystavovať svoje horúce novinky aj populárny výrobca bateriek. Spoločnosť Energizer nám už o pár dní hodlá ukázať jej nový Android smartfón s doslova gigantickým akumulátorom, ktorý nám teraz znovu trošku poodhalila prostredníctvom čerstvého videa.

Gigantickým preto, lebo ponúkne až 16 000 mAh kapacitu.

Presne tak, 16 000 mAh. To pre používateľa znamená, že smartfón vydrží na jedno jediné nabitie fungovať niekoľko dní za sebou. Tých niekoľko môže znamenať štyri, respektíve až päť dní bežného používania. Niečo také by ste na pultoch obchodov momentálne hľadali asi iba veľmi ťažko.

Vďaka videu sa navyše dá povedať, že novinka Energizer Power Max P16K Pro dostala veľmi podobné vizuálne a konštrukčné prevedenie, s akým minulý rok prišla vlajková loď spoločnosti Samsung. Podobne ako Galaxy S8, aj tento kúsok disponuje tenučkými rámikmi, displejom so zaoblenými rohmi a bokmi či ladnými konštrukčnými krivkami.


Prednú stranu zdobí veľký, až 5,99″ displej vo Full HD+ rozlíšení, ktoré ponúka aj Huawei Mate 10 Pro. O výkon sa vraj v tomto prípade postará ázijské žihadlo MediaTek Helio P25, operačná pamäť môže mať buď 3 alebo až 6 GB, a ak niekoho zaujíma zobrazovacia technológia, vraj budeme mať česť s klasikou, čiže s IPS LCD.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Zomrel herec James Michael Tyler († 59). V seriáli Priatelia hral Gunthera

Ako už bolo spomenuté, Android smartfón Energizer Power Max P16K Pro oficiálne predstavia počas MWC 2018.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať