Čo by si robil, ak by si vedel, že o pár hodín zomrieš? Mnohí z nás by po prekonaní paniky svoj žiaľ utopili v alkohole, jedle alebo iných príjemných aktivitách.

Keď na Havaji omylom vyslali upozornenie pred blížiacou sa nukleárnou hlavicou, ľudia utekali kade ľahšie, schovávali sa v pivniciach domov alebo iných úkrytoch, ktoré stihli nájsť. Neskôr prišlo druhé oznámenie, ktoré ľudí upozornilo na fakt, že sa kontrolné centrum zmýlilo a že na Havaj žiadna raketa neletí. Čo by ste robili v takomto stave?

Vyzerá to tak, že tu máme odpoveď. Azda najznámejší server s hanbatými videami pre dospelých totiž zverejnil štatistiku, ktorá nás doslova rozosmiala. Pri vyslaní varovnej správy o blížiacej sa rakete im návštevnosť webu z Havaja klesla o slušných 80 %, čomu sa určite nečudujeme, no tých zvyšných 20 % aj naďalej hrdinsky bojovalo.

Keď sa ukázalo, že je všetko v poriadku a nehrozí žiadne nebezpečenstvo, stalo sa niečo, povedzme magické. Len si pozrite na graf nižšie a porovnajte si časy. Planý poplach bol vyslaný v čase 8.07, odvolaný bol o 8.45.

Pri najvyťaženejšej minúte server hlásil o 48 % viac návštevníkov, než je bežné.

V najvyťaženejšej minúte bolo na webe o 48 % viac ľudí, než býva zvykom. To bolo ale…úľav! (*badum tss*)

Čo by si v takej situácii robil ty? Daj nám vedieť v diskusii nižšie, no prosím, napíš to čo najslušnejšie.

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

1komentár

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
1

Tak ja by som bol na vyplachu zaludka po otrave alkoholom.