Majitelia Apple Watch 3 zúria: Hodinky sa im v nemocnici samovoľne reštartujú

Apple má posledné týždne či mesiace plné ruky práce. Od spomaľovania iPhonov, až po softvérové problémy.

Apple má posledné týždne či mesiace plné ruky práce. Od spomaľovania iPhonov, až po softvérové problémy. Ide o pekný príklad toho, že problémom sa nevyhne ani tak veľká a bohatá spoločnosťou, ako Apple jednoznačne je. Americký výrobca po novom začal vyšetrovať problémy s hodinkami Apple Watch 3.

Vrásky na čele softvérovým inžinierom Apple začali vytvárať hodinky Apple Watch 3, ktoré sa samovoľne reštartujú každých 60 až 90 minút, no len vtedy, ak sú v nemocničnom prostredí – konkrétne na jednotke intenzívnej starostlivosti, JIS.

Problém sa týka len modelu Watch 3, resp. všetkých variantov tohto modelu. Je dosť pravdepodobné, že za bizarnou chybou stojí zariadenie, ktoré je nevyhnutnou súčasťou oddelenia JIS. Niektorí ľudia sa už Apple sťažovali a hodinky im vymenili, no problém nezmizol, a to ani na tých vymenených kusoch.

TIP REDAKCIE
POZOR: Slovákom chodí mimoriadne nebezpečný email. Môžete prísť o tisíce! (FOTO)

Existuje len jedno riešenie

Pre tých, ktorí momentálne riešia problémy s reštartujúcimi sa hodinkami Apple Watch 3 existuje len jedno riešenie. Prepnúť ich do režimu lietadla. To samozrejme vzhľadom na obmedzenie funkcionality hodiniek, nie je ideálne riešenie.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať