galaxy note 8

Samsung priznáva: Niektoré kusy Galaxy Note 8 majú problém s batériami

Technický gigant má znova problémy s batériami. Tentokrát to už nie je ale o výbuchoch alebo ohni. Batérie niektorých Galaxy Note 8 sú totiž menej činné než by si používatelia priali.

Technologický gigant má znova problémy s batériami. Tentokrát to už nie je ale o výbuchoch alebo ohni. Batérie niektorých kusov Galaxy Note 8 sú totiž menej činné, než by si používatelia priali.

Po smartfónoch Note 7, z ktorých sa mnohé spontánne vznietili prichádza na scénu ďalší problém. Ten už nie je síce tak vážny ako prípad jeho predchodcu. Niektorí používatelia tvrdia, že po absolútnom vybití ich smartfónu ho už nie je možné nabiť a tým pádom ani zapnúť. Samsung túto chybu potvrdil a uviedol, že obdržal len veľmi nízky počet sťažností, ktoré by boli spojené s okruhom riadenia spotreby energie.

A to je aj pravdou. Vyzerá to tak, že táto chyba zatiaľ zasiahla len veľmi málo používateľov. Tým, ktorí sa v tejto nepríjemnej situácii ocitli však Samsung odporúča využiť záruku a získať tak náhradu spomínaného Galaxy Note 8.

Smartfón bol predstavený v New Yorku a je vybavený fotoaparátom s dvoma objektívmi, animovanými správami, rozšíreným záznamom poznámok a nižšou kapacitou batérie.

Prečo sa batérie správajú takto zvláštne ?

Podľa hovorcu Samsungu sa k tomuto nie je možné vyjadriť pokiaľ nedostanú konkrétnejšie informácie o poškodených smartfónoch. Myslíme si, že tento problém už zrejme nebude také veľké fiasko, aké gigant zažil v roku 2016, kedy utrpel 5,3 miliardové straty a taktiež si tým poškvrnil svoju reputáciu.

https://www.youtube.com/watch?v=4KvpJr-ma5A