Batoh s externou batériou alebo špičkové drony: Tieto ZĽAVY ti nesmú ujsť!

Obľúbený e-shop, kde nájdeš množstvo parádnych gadgetov, prichádza s ponukou, akú odmietne len málokto.

Obľúbený e-shop, kde nájdeš množstvo parádnych gadgetov, prichádza s ponukou, akú odmietne len málokto. Vďaka nádielke čerstvých zliav vieš ušetriť celkom slušnú čiastku. Musíš sa ale poponáhľať, pretože sú časovo obmedzené. 

Čo všetko je teda tentokrát v ponuke?

Batoh SWISSGEAR

Z dočasne lacnejšieho portfólia e-shopu TomTop stojí za zmienku napríklad taký batoh so značkou SWISSGEAR, ktorý na prvý pohľad vyzerá úplne normálne. Vo svojich útrobách však skrýva priestor pre externú batériu (tá nie je súčasťou!) a tiež praktický otvor pre kábel, takže má všetko na to, aby sme mohli dopĺňať šťavu priamo v teréne. A to ako do smartfónu, tak aj do takého laptopu, pričom ten doňho bez problémov schováme (12 až 16-palcov).

Batoh je podľa dostupných informácií nepremokavý, pozostáva z nylónu a na výber sú až tri rôzne farebné prevedenia. Pre viac informácií klikaj na TENTO odkaz.

Pôvodná cena: 54,22 eur
Cena v dočasnej zľave: 34,39 eur (zľava 37 %)
Kupón na uplatnenie dodatočnej zľavy: AJUBAG (25.79 eur)

Dron JIE-STAR X8TW

Ďalším zaujímavým kúskom je kompaktný skladací dron JIE-STAR X8TW, ktorý vo vzduchu zvládne robiť doslova akrobatické kúsky. Výrobca k nemu dodáva aj vlastný fyzický ovládač, kam treba iba pripevniť smartfón s nainštalovanou aplikáciou, prostredníctvom ktorej prebieha diaľkové ovládanie.

TIP REDAKCIE
Huawei Nova 9 prichádza na Slovensko so 66 W nabíjaním a 120 Hz OLED displejom

Čo sa týka výdrže na jedno nabitie prítomného akumulátora s kapacitou 650 mAh, tak dron zvládne lietať od tých 5 do 7 minút v diaľke od 80 do 100 metrov. Na natáčanie a fotenie zase slúži zabudovaná (0,3 Mpx) kamera, a aby bol z jazdy čo najlepší zážitok, vo výbave mu nechýba ani 6-osí systém riadenia letu. Pre viac informácií klikaj na TENTO odkaz.

Pôvodná cena: 68,79 eur
Cena v dočasnej zľave: 25,79 eur (zľava 63 %)

Dron DJI Phantom 3

Áno, aj tentokrát bude reč o drone, avšak citeľne drahšom, pretože za týmto kúskom stojí renomovaná spoločnosť DJI. Kvalitný Phantom 3 vydrží vo vzduchu niečo okolo 25 minút, natáča 2,7K videá, fotí 12 megapixelové zábery, disponuje 3-osou stabilizáciou a v základnom balení nájdeš aj originálny diaľkový ovládač. Pre viac informácií klikaj na TENTO odkaz.

Pôvodná cena: 859,99 eur
Cena v dočasnej zľave: 403,34 eur (zľava 54 %)
Dostupnosť aj v európskom sklade (konkrétne Nemecko)

Total
18
Zdieľaní
Total
18
Zdieľať