22Obrovské množstvo produktov a zliav na vás počas tohto výpredajového obdobia čaká tiež v čínskom e-shope TomTop. Predajca sa však tento rok rozhodol ponuku ešte viac spestriť.

Na e-shope nenájdete teda len zoznam produktov a ich cien, ale aj hry a iné aktivity, vďaka ktorým môžete získať ešte viac zariadení.

>>> Zobraziť kompletnú Black Friday ponuku <<<

Môžete napríklad vyskúšať šťastie v hre, v ktorej budete mať na výber z troch truhlíc. Ak sa na vás usmeje šťastie, môžete vyhrať jednu zo zaujímavých cien. Ak sa vám minú pokusy, môžete získať nové tým, že sa prihlásite, budete súťaž zdieľať a podobne. Hlavnou cenou je novinka Xiaomi Mi A1. Pravidlá hry, rovnako ako zoznam cien, nájdete na stránke predajcu.

V ponuke tiež nájdete aj špeciálnu ponuku na hračky na ovládanie. Môžete tu nájsť množstvo rôznych dronov a iných zábaviek na ovládanie, ktoré sú aktuálne zlacnené o polovicu. Ponuka je však časovo obmedzená, preto sa poponáhľajte. Drony sú rozdelené na sekcie, pričom každá bude zľavnená v iný deň. Ak vás teda niečo neosloví dnes, stačí počkať do zajtra, pozajtra a tak ďalej.

Na stránke predajcu tiež môžete nájsť samostatnú sekciu produktov, ktorá je umiestnená v nemeckom sklade. Ich dodanie tak bude rýchlejšie a bez poplatkov. Tu nájdete rozličné gadgety či doplnky do domácnosti, vrátane akciového smartfónu Vernee M5.

Ten ponúka napríklad 5,2-palcový displej, 4 GB RAM, 64 GB úložisko, procesor MTK6750, kombináciu 13 Mpx a 8 Mpx kamier či 3300 mAh batériu. Samozrejmosťou je tiež 2.5D zaoblenie, snímač odtlačkov prsta s rýchlosťou rozpoznania 0,1 sekundy, či plná podpora LTE. Kompletné špecifikácie nájdete na stránke predajcu TomTop.

TIP REDAKCIE
Zaujímavý projekt vysokoškolákov otvorí brány do virtuálneho sveta

Okrem tohto všetkého spustil predajca aj špeciálnu akciu určenú pre smartfóny, v rámci ktorej si môžete vybrať svoj nový smartfón za akciovú cenu vždy v určitý čas. Akcia začína 24. novembra a jej podrobnému popisu sme sa venovali v minulom článku.

Na hlavnej stránke venovanej Black Friday výpredaju nájdete samozrejme všetky dôležité informácie o zľavách, ako aj kódy, ktoré môžete využiť na ešte väčšiu zľavu. Sledujte teda dennú aktivitu, ktorá sa každým dňom líši a spestruje, a potešte seba alebo svojich blízkych novým smartfónom, dronom, gadgetom či hocijakým iným zariadením, ktorých v ponuka nájdete naozaj celú kopu.