Vyhraj telefóny na TomTop! Zahraj si zaujímavú hru

Obrovské množstvo produktov a zliav na vás počas tohto výpredajového obdobia čaká tiež v čínskom e-shope TomTop. Predajca sa však tento rok rozhodol ponuku ešte viac spestriť.

22Obrovské množstvo produktov a zliav na vás počas tohto výpredajového obdobia čaká tiež v čínskom e-shope TomTop. Predajca sa však tento rok rozhodol ponuku ešte viac spestriť.

Na e-shope nenájdete teda len zoznam produktov a ich cien, ale aj hry a iné aktivity, vďaka ktorým môžete získať ešte viac zariadení.

>>> Zobraziť kompletnú Black Friday ponuku <<<

Môžete napríklad vyskúšať šťastie v hre, v ktorej budete mať na výber z troch truhlíc. Ak sa na vás usmeje šťastie, môžete vyhrať jednu zo zaujímavých cien. Ak sa vám minú pokusy, môžete získať nové tým, že sa prihlásite, budete súťaž zdieľať a podobne. Hlavnou cenou je novinka Xiaomi Mi A1. Pravidlá hry, rovnako ako zoznam cien, nájdete na stránke predajcu.

V ponuke tiež nájdete aj špeciálnu ponuku na hračky na ovládanie. Môžete tu nájsť množstvo rôznych dronov a iných zábaviek na ovládanie, ktoré sú aktuálne zlacnené o polovicu. Ponuka je však časovo obmedzená, preto sa poponáhľajte. Drony sú rozdelené na sekcie, pričom každá bude zľavnená v iný deň. Ak vás teda niečo neosloví dnes, stačí počkať do zajtra, pozajtra a tak ďalej.

Na stránke predajcu tiež môžete nájsť samostatnú sekciu produktov, ktorá je umiestnená v nemeckom sklade. Ich dodanie tak bude rýchlejšie a bez poplatkov. Tu nájdete rozličné gadgety či doplnky do domácnosti, vrátane akciového smartfónu Vernee M5.

TIP REDAKCIE
POZOR: Slovákom chodí mimoriadne nebezpečný email. Môžete prísť o tisíce! (FOTO)

Ten ponúka napríklad 5,2-palcový displej, 4 GB RAM, 64 GB úložisko, procesor MTK6750, kombináciu 13 Mpx a 8 Mpx kamier či 3300 mAh batériu. Samozrejmosťou je tiež 2.5D zaoblenie, snímač odtlačkov prsta s rýchlosťou rozpoznania 0,1 sekundy, či plná podpora LTE. Kompletné špecifikácie nájdete na stránke predajcu TomTop.

Okrem tohto všetkého spustil predajca aj špeciálnu akciu určenú pre smartfóny, v rámci ktorej si môžete vybrať svoj nový smartfón za akciovú cenu vždy v určitý čas. Akcia začína 24. novembra a jej podrobnému popisu sme sa venovali v minulom článku.

Na hlavnej stránke venovanej Black Friday výpredaju nájdete samozrejme všetky dôležité informácie o zľavách, ako aj kódy, ktoré môžete využiť na ešte väčšiu zľavu. Sledujte teda dennú aktivitu, ktorá sa každým dňom líši a spestruje, a potešte seba alebo svojich blízkych novým smartfónom, dronom, gadgetom či hocijakým iným zariadením, ktorých v ponuka nájdete naozaj celú kopu.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať