Rýchlo, rýchlo: iPhone 8 sa už dá objednať. Prekrytý je 24-karátovým zlatom

0

Apple si nemusí robiť ťažkú hlavu z výroby iPhone 8 v zlatom prevedení. Jedna spoločnosť totiž vyrobí iPhone 8 so skutočným zlatom.

Londýnska firma Goldgenie spúšťa objednávky na nový iPhone 8, a to ešte predtým, ako ho Apple oficiálne predstavil. Dôjde k tomu budúci týždeň v utorok.

Spoločnosť, ktorá je taktiež aktívna v Dubaji ponúka iPhone 8 prekrytý 24-karátovým zlatom, ružovým zlatom a platinou. Ak by vám nestačilo ani to, pokryť vám ho môžu aj diamantami.

Ak by vám obyčajné pokrytie zlatom nestačilo, Goldgenie vie telefón rozobrať a hliníkovú konštrukciu nahradiť jej náhradou z 18-karátového zlata.

Okrem iPhone 8 spoločnosť začala prijímať objednávky aj na iPhone 7S, ktorý Apple zatiaľ taktiež nepredstavil. Nižšie sa môžete pozrieť čo spoločnosť dokázala s iPhone 7 Plus za 2 729 €.

Dostupná bola aj verzia menšieho iPhone 7 s 256 GB úložiskom v zlatom prevedení s diamantami na bokoch a zadnej strane. Táto zaujímavosť vás vyšla na 16 395 €.

Čo sa iPhone 8 týka, Goldgenie zapracoval na vlastnom renderi založenom na dostupných informáciách. Cenník pre iPhone 8 a 7S zatiaľ nie je dostupný, predpokladáme však, že nepôjde o lacnú záležitosť.