Ilustr. foto

Nadchádzajúcu generáciu predávaného prototypu od čínskeho výrobcu už onedlho nahradí modernejšie vybavený, ale hlavne vizuálne krajší nástupca. Dokazujú to aj krátke, no pekne spracované zábery, kde očakávaný smartfón vraj pózuje.

A keďže za videom nestojí nikto iný ako sám dizajnér prvej generácie Mi MIX, existuje tu celkom slušná pravdepodobnosť, že predsa len máme pred sebou jeho takmer finálnu podobu.

Dostupný koncept Xiaomi Mi MIX 2 nesie ešte tenší spodný rámik, čiže ponúkne podstatne lepší pomer medzi displejom a prednou stranou konštrukcie, a taktiež trošku oblejšie krivky, pričom si určite všimnete i povedomé rohy displeja. Dizajn preto až nápadne pripomína prevedenie tohtoročnej vlajkovej lode spoločnosti Samsung, Galaxy S8, ktorá žne úspech za úspechom.

Web SlashGear tvrdí, že spoločnosť Xiaomi by mala Android smartfón predstaviť už niekedy počas nadchádzajúcich dní, teda podstatne skôr, ako prišiel generačný predchodca s hranatejším prevedením prémiového tela z hliníku a tvrdej keramiky.