Juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky prichádza na scénu s niečím, čomu hovorí U Flex. Ide o kompaktné a flexibilné štuple so špičkovým zvukovým výstupom a bezdrôtovou konektivitou. 

Samsung tvrdí, že svoje nové dielo vybavil ochranou prostredníctvom nanotechnológie Pi2, takže sa dajú používať aj počas nepriaznivého počasia, napríklad pri behaní a daždi. Dôležitou súčasťou výbavy je ale aj audio technológia s dvojcestným reproduktorom, ktorej hovoria USP.02, vďaka čomu vedia slúchadla U Flex ponúknuť jedinečný zvukový zážitok. A aby tých technológií náhodou nebolo málo, spomína sa tu aj Scalable Codec, čo slúži na neustále analyzovanie rušenia okolia, počas čoho využíva signály Wi-Fi. 

Slúchadlá U Flex sú vybavené dvojcestným reproduktorom – 11-milimetrovým basovým reproduktorom a 8-milimetrovým výškovým reproduktorom, ktorý zvuku dodáva silné basy, hlboké stredy a čisté výšky. Ich spojenie umocňuje celkový zážitok naprieč celým audio spektrom.

Samsung U Flex

Ako už napovedá výbava a konštrukčné prevedenie, tento kúsok si obľúbia najmä tí aktívnejší používatelia. Štuple sú vďaka prítomnosti stabilnej bezdrôtovej konektivite Bluetooth praktické a flexibilnému, až do 100-stupňov ohybnému konštrukčnému prevedeniu zase pohodlné, pretože vás pri športovaní nebudú obmedzovať žiadne otravné káble.

10 hodín

Jedno nabitie vydrží 250 hodín v pohotovostnom režime, 9-hodinový telefonát alebo 10 hodín počúvania hudby. Na ovládanie sú k dispozícii hardvérové tlačidla, cez ktoré sa vieme dostať aj k hlasovému asistentovi Bixby v pripojenom smartfóne Galaxy S8 alebo k užitočným informáciám, ako je napríklad čas.

Samsung U Flex sú na Slovensku dostupné s odporúčanou cenovkou necelých 70 eur.