Juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky prichádza na scénu s niečím, čomu hovorí U Flex. Ide o kompaktné a flexibilné štuple so špičkovým zvukovým výstupom a bezdrôtovou konektivitou. 

Samsung tvrdí, že svoje nové dielo vybavil ochranou prostredníctvom nanotechnológie Pi2, takže sa dajú používať aj počas nepriaznivého počasia, napríklad pri behaní a daždi. Dôležitou súčasťou výbavy je ale aj audio technológia s dvojcestným reproduktorom, ktorej hovoria USP.02, vďaka čomu vedia slúchadla U Flex ponúknuť jedinečný zvukový zážitok. A aby tých technológií náhodou nebolo málo, spomína sa tu aj Scalable Codec, čo slúži na neustále analyzovanie rušenia okolia, počas čoho využíva signály Wi-Fi. 

Slúchadlá U Flex sú vybavené dvojcestným reproduktorom – 11-milimetrovým basovým reproduktorom a 8-milimetrovým výškovým reproduktorom, ktorý zvuku dodáva silné basy, hlboké stredy a čisté výšky. Ich spojenie umocňuje celkový zážitok naprieč celým audio spektrom.

Samsung U Flex

Ako už napovedá výbava a konštrukčné prevedenie, tento kúsok si obľúbia najmä tí aktívnejší používatelia. Štuple sú vďaka prítomnosti stabilnej bezdrôtovej konektivite Bluetooth praktické a flexibilnému, až do 100-stupňov ohybnému konštrukčnému prevedeniu zase pohodlné, pretože vás pri športovaní nebudú obmedzovať žiadne otravné káble.

10 hodín

Jedno nabitie vydrží 250 hodín v pohotovostnom režime, 9-hodinový telefonát alebo 10 hodín počúvania hudby. Na ovládanie sú k dispozícii hardvérové tlačidla, cez ktoré sa vieme dostať aj k hlasovému asistentovi Bixby v pripojenom smartfóne Galaxy S8 alebo k užitočným informáciám, ako je napríklad čas.

Samsung U Flex sú na Slovensku dostupné s odporúčanou cenovkou necelých 70 eur.

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!